meta name="video_type" content="video/mp4" />

نظافت سطوح فضای بیرونی با سوییپر

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : RCM گروه : سوییپر کد محصول مربوط : SLALOME

جمع آوری گرد و خاک و آلاینده های خشک از روی سطوح با استفاده از شیوه های سنتی موجب انتشار ذرات ریز گرد و غبار در محیط می شود. باتوجه به چالش های استفاده از شیوه های سنتی و دستی نظافت ، دستگاه سوییپر صنعتی راهمکار مناسب و ایده آلی برای نظافت و جمع آوری آلاینده ها می باشد.

ویژگی های سوییپر صنعتی

سوییپر صنعتی دستگاهی کاملا مکانیزه و تخصصی برای نظافت و جمع آوری آلاینده های خشک از روی سطوح کف می باشد. این دستگاه ها با استفاده از سیستم برس زنی تمامی آلاینده های انباشته بر روی سطوح کف را جمع آوری نموده و به داخل مخزن منتقل می نماید. این دستگاه ها مجهز به دو برس دیسکی و یک برس رولی مرکزی می باشند. چرخش پادساعتگرد برس رولی مرکزی نقش مهم و کلیدی در جمع آوری موثر و با کیفیت آلاینده ها از روی سطوح کف ایفا می نماید. استفاده از سیستم مکنده در داخل مخزن دستگاه با مکش گرد و غباری که ردحین برس زنی در هوا معلق می شود مانع از انتشار آنها در محیط شده و در نتیجه کیفیت هوای پیرامون را ارتقا ی دهد. علاوه بر این استفاده از فیلتر هایی با مساحت بالا در داخل مخزن دستگاه مانع از بازنشر ذرات ریز مکش شده می گردد.

مزایای استفاده از دستگاه سوییپر

سوییپر یا جاروب خیابانی دستگاهی مکانیزه می باشد که عملیات نظافت را بدون دخالت دست انجام می دهد. همین امر ضمناینکه کیفیت نظافت را ارتقا می دهد موجب افزایش سرعت عمل شده و در نتیجه عملیات نظافت و حذف آلاینده ها در زمان کوتاه تری انجام می گیرد. ممانعت از انتشار ذرات ریز گرد و غباراز دیگر مزایای این دستگاه ها می باشد که نه تنها موجب حفظ کیفیت هوای پیرامون می گردد بلکه به واسطه سلامت افراد حاضر و شاغل در محیط را نیز تامین می نماید. کاهش در تعداد نیروی خدماتی و به طبع ان کاهش هزینه های مرتبط از دیگر مزایای به کار گیری دستگاه های سوییپر در نظافت می باشد که موجب افزایش بهره وری و سود اوری کسب و کار می گردد. 

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :