meta name="video_type" content="video/mp4" />
در حال بارگزاری ویدئو...
کد محصول مربوط : ARA80BM100noBac برند : Columbus گروه : اسکرابر

کاربرد اسکرابر آنتی باکتریال در نظافت بیمارستان

بیمارستان ها و مراکز درمانی به واسطه ارتباط مستقیمی که با عوامل بیماری زا دارند، بسیار آلوده بوده و از این رو نیاز مند ضد عفونی و شستشوی منظم و دقیق می باشند.  مسلما استفاده از شیوه های سنتی و دستی نظافت قادر به تامین نیاز های نظافتی این محیط ها نبوده و نیم تواند آن گونه که باید و شاید عملیات شستشو و نظافت را به انجام برساند. در چنین شرایطی استفاده از دستگاه های مکانیزه و صنعتی چون دستگاه اسکرابر صنعتی آنتی باکتریال که به طور خاص و تخصصی برای شستشو و نظافت در محیط هایدرمانی و بیمارستانی طراحی و تولید شده ایت راهکار مناسب و ایده آلی می باشد. 

ویژگی های اسکرابر صنعتی آنتی باکتریال

دستگاه های اسکرابر صنعتی آنتی باکتریال ساختار مشابه ای با اسکرابر های استاندارد متداول دارند. تنها تفاوت بارز این دستگاه ها با نمونه های متداول استفاده از نانو یون نقره در ساختار دستگاه می باشد. در نتیجه این مدل از دستگاه های کفشوی علاوه بر اینگکه قدر به شستشو و نظافت موثر و با کیفیت آلاینده ها می باشند، قادر به حذف موثر و با کیفیت عوامل بیماری زا بوده و در نتیجه علاوه بر شستشو موجب ضد فنونی سطوح نیز می گردند. در این مدل از اسکرابر ها،‌نانو یون های نقره ظرف مدت سه روز کاری،‌ 99/9 %  عوامل بیماری زا را از بین می برند. 

مزایای استفاده از دستگاه های اسکرابر آنتی باکتریال

استفاده از دستگاه های اسکرابر آنتی باکتریال موجب افزایش سرعت و کیفیت نظافت می گردد. از آنجایی که این نمونه از اسکرابر ها خاصیت آنتی باکتریال دارند، به منظور ضد عفونی سطوح نیازی به استفاده از مواد شوینده و ضد عفونی کننده نمی باشد. از این رو استفاده از این دستگاه ها برای شستشو و ضد عفونی سطوح سازگاری بالایی با محیط زیست دارد. کاهش درتعداد نیروی خدماتی،  حجم آب مصرفی و مواد شوینده از دیگر مزایای استفاده از دستگاه های اسکرابر می باشد که موجب کاهش هزینه ها و افزایش بهره وری و سود آوری می شود. 

درخواست اطلاعات :