meta name="video_type" content="video/mp4" />

شستشوی اتوبوس با استفاده از کارواش اتوماتیک خودرو های سنگین

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Istobal صنعت : سایر گروه : کارواش اتوماتیک کد محصول مربوط : PROGRESS

خودرو های بزرگ و سنگینی چون اتوبوس ها و کامیون ها به واسطه فعالیتشان ساعت های زیادی را در خیابان ها و جاده ها سپری می کنند از این رو مستعد انواع آلودگی های چسبده مانند قیر و آسفالت می باشند نظافت دستی و سنتی این ماشین ها به واسطه ابعاد بزرگشان بسیار زمان بر می باشد، ضمن اینکه از کیفیت مطلوبی نیز بر خوردار نخواهد بود. استفاده از دستگاه های مکانیزه ایی چون دستگاه کارواش اتوماتیک خودرو های سنگین علاوه بر سرعت بالا از کیفیت بالایی نیز برخوردار می باشند.


ویژگی های کارواش اتوماتیک خودرو های سنگین

تجهیزات کاواش های خودرو های سنگین بر روی ریل نصب شده و متحرک می باشند. این دستگاه ها مجهز به دو برس عمودی و یک برس افقی بوده که جنس این برس ها از الیاف نرم و لطیف پلی اتیلن می باشد. این دستگاه ها امکان تجهیز به سیستم های تصفیه و بازیافت آب و سیستم کف شوی دارند. از آنجایی که دستگاه های کارواش اتوماتیک ماشین سنگین فاقد سیستم خشک کن می باشد، به منظور تسریع در فرآیند خشک شدن و افزایش درخشندگی سطوح بدنه در این دستگاه ها، از واکس های خشک کن استفاده می شود. واکس های خشک کن باعث تجمیع قطرات آب روی سطح و ریزش آنها از روی بدنه خودرو می شوند.


سیستم زیر شوی در کارواش ماشین سنگین

سطوح کف و زیرین خودرو های سنگین به واسطه رانندگی های دراز مدت و سپری کردن زمان بسیار در خیابان ها و جاده ها، بسیار آلوده می باشد. ابعاد خودرو های سنگین و ماهیت چسبندگی آلاینده ها نظافت سنتی و دستی این سطوح را غیر ممکن ساخته است. از این رو دستگاه های کارواش اتوماتیک ماشین سنگین مجهز به سیستم زیر شوی می باشد که با استفاده از نازل های متعدد آب پر فشار، سطوح زیر را شسته و آلودگی ها را از بین می برند.


درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :