meta name="video_type" content="video/mp4" />

مزایای استفاده از اسکرابر خودرویی در ترمینال

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Columbus گروه : اسکرابر کد محصول مربوط : ARA100BM150

هر محیط شلوغ و پر تردد برای انجام امور نظافتی نیازمند یک ابزار سریع، موثر و بی نقص می باشد،  بطوریکه در رفت و آمد افراد نیز اختلال ایجاد نکند. ترمینال های مسافربری از جمله این محیط هاست که در طول روز پذیرای مسافران زیادی می باشد. عدم توجه به شستشوی کف در ترمینال ها، سبب انباشت آلودگی و کاهش سطح بهداشت می شود. همچنین با توجه به وسعت این محیط ها، عملیات شستشو، وقت و انرژی زیادی از نیروی خدماتی می گیرد. اسکرابر صنعتی یک دستگاه نظافتی کارآمد به منظور شستشوی سطوح است که بخصوص در محیط های وسیع مزایای زیادی را فراهم کرده است.

نحوه عملکرد کفشوی

دستگاه های کف شوی از رده دستگاه های نظافتی به حساب می آیند که در شستشو سطح زمین و حتی ضد عفونی آن، کاربرد دارند. برای شروع انجام عملیات با این دستگاه، ابتدا لازم است مخزن آب تمیز پر شود. سپس کاربر هدایت دستگاه را بر عهده گرفته و بوسیله کلید های کنترلی و اهرم ها عملیات را انجام می دهد. پایین بردن برس ها و تی دستگاه، تنظیم سرعت در مدل های خودرویی، فعال کردن سامانه مکش و برس زنی و تنظیم میزان پاشش آب و مواد شوینده از جمله عملکرد هایی است که به سادگی توسط کاربر انجام می شود. برس ها با چرخش خود، آلودگی های سطح را می زدایند و تی عقب به همراه موتور مکنده، آب آلوده ریخته شده بر روی سطح را جمع آوری می نمایند.

مزایای اسکرابر خودرویی در شستشوی محیط های پر تردد

اسکرابر خودرویی، یکی از انواع مدل های دستگاه های اسکرابر می باشد که با قرار گرفتن کاربر بر روی صندلی و به سادگی هدایت می شود. از مزایای دستگاه های کفشوی خودرویی، فراهم سازی امکان شستشوی کف زمین در محیط های شلوغ و پر تردد است. این امر به دلیل عملکرد سریع دستگاه و بهره مندی از سیستم خشک کن می باشد. آب و یا محلول آب و مواد شوینده ای که بر روی سطح زمین پخش می شود، بعد از برس زنی توسط تی خشک کن جمع شده و با مکش بوسیله موتور مکنده به مخزن آب کثیف می رود. در نتیجه سطح زمین در حین نظافت خشک شده و اختلالی در رفت و آمد ایجاد نمی گردد.

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :