meta name="video_type" content="video/mp4" />

استفاده از اسکرابر و جاروبرقی صنعتی برای نظافت سطوح

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Delfin گروه : جاروبرقی صنعتی کد محصول مربوط : IndustrialCleaning

در محیط های دانشگاهی با توجه به نوع کاربری و رفت و آمد بسیار بالا در محیط، نظافت از اهمیت بالایی برخوردار است همچنین علاوه بر زیبایی محیط، بهداشت عمومی هم باید در سطح خوبی رعایت شود تا سلامت افراد با خطر مواجه نشود. از طرفی نظافت با روش های قدیمی در این قبیل محیط ها بسیار پر هزینه و زمان بر بوده و به نیروی خدماتی زیادی نیاز دارد و همچنین نظافت و بهداشت محیط از کیفیت بالایی برخوردار نمیگردد. به همین دلیل استفاده از تجهیزات نظافت صنعتی نظیر اسکرابر صنعتی برای شستشو و جاروبرقی صنعتی برای پاکسازی محیط از آلودگی به علت صرفه جویی در هزینه ها و بالا بردن کیفیت بهداشت و نظافت توصیه میشود.

اسکرابر صنعتی وسیله ای کاربردی برای شستشوی سطوح

کف شوی صنعتی با سیستم پیشرفته و مکانیزم ساده سطوح را در کمترین زمان ممکن و به راحتی شستشو می دهد و علاوه بر حفظ بهداشت و کیفیت در بالاترین سطح موجب کاهش هزینه ها شده و بدون ایجاد کوچکترین مزاحمت و با توجه به کابل بلند و مخزن پرحجم آن میتواند عملیات نظافت را به مدت چندین ساعت ادامه دهد به طوریکه کاربر با توجه به کنترل پذیری و هدایت پذیری بسیار راحت و مانور پذیری بالا در استفاده طولانی مدت از آن خسته نشده و میتواند عملیات نظافت را به راحتی انجام دهد.

استفاده از جاروبرقی صنعتی برای پاکسازی محیط از آلودگی

مکنده صنعتی وسیله ای قدرتمند برای پاکسازی محیط از آلودگی میباشد به طوریکه با استفاده از دسته و لوله ی خرطومی آن میتوان قسمت هایی که کمتر در دسترس هستند را نظافت کرد و آلودگی های محیط را از بین برد. همچنین این مدل جاروبرقی مجهز به دو موتور مکش با سطح صدای پایین می باشد که مناسب محیط های بسته بوده و بدون ایجاد مزاحمت به کار خود ادامه میدهد. همچنین با بهره گیری از فیلتراسیون قدرتمند از برگشت پذیری ذرات به محیط جلوگیری میکند و کیفیت نظافت در سطح قابل قبولی انجام میگیرد. جارو برقی های آب و خاک همزمان میتوانند گرد و غبار و مواد جامد و مایع را مکش کنند. بدنه ی مکنده صنعتی از مواد با مقاومت بالا تولید شده و استحکام خوبی برخودار است.

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :