meta name="video_type" content="video/mp4" />

شستشوی فرش سالن اجتماعات با فرش شوی

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Santoemma گروه : فرش و موکت شوی کد محصول مربوط : ELITESILENT

فرش و موکت اماکن مذهبی، هتل ها و سالن های اجتماعات، مستعد جذب آلودگی می باشد. تردد زیاد و ایجاد انواع آلودگی ها، سبب کثیفی و تیرگی فرش ها شده و از جلوه آن ها می کاهد. توجه نکردن به امر نظافت و شستشوی فرش، در دراز مدت می تواند طول عمر آن را کاهش داده و از رغبت افراد برای مراجعه به مکان آلوده بکاهد. روش های قدیمی نظافت در این زمینه کیفیت مطلوبی ارائه نداده و زمان زیادی از افراد می گیرد. دستگاه تخصصی و حرفه ای فرش شوی، یک ابزار نو و کارآمد برای زیباسازی فرش ها و رفع آلودگی های آن ها می باشد. این دستگاه بطور اختصاصی برای شستشوی فرش و موکت طراحی شده اما با استفاده از وسایل جانبی مخصوص به منظور شستشوی سطوح سخت و نظافت مبل ها قابل استفاده است.

نحوه عملکرد فرش شوی

دستگاه فرش شوی به منظور شستشوی فرش و موکت، ابتدا محلول آب و مواد شوینده را بر روی سطح پاشیده و بوسیله برس های خود، آلودگی ها را از عمق فرش خارج می نماید. آب آلوده بلافاصله بوسیله موتور مکنده، مکش شده و به داخل مخزن آب کثیف می رود. جدا بودن مخازن آب تمیز و کثیف از انتشار آلودگی به قسمت های دیگر جلوگیری می نماید. فرش شوی از یکی یا دو برس غلطکی بهره می برد که با حرکت در راستای الیاف فرش، آلودگی ها را از بین برده و آسیبی به فرش نمی رساند.

فرش شوی بی صدا

مدل هایی از دستگاه های فرش شوی، به گونه ای طراحی شده اند که از سطح صدای پایینی برخوردارند. این دستگاه ها از سطح صدای حدود 60 دسی بل برخوردار بوده و مزاحمتی برای افراد ایجاد نمی کنند. بنابراین از این موکت شوی ها می توان در شستشوی فرش محیط های حساس به صدا استفاده نمود، بدون آنکه مزاحمتی برای کاربر و افراد در حال عبور ایجاد شود.

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :