meta name="video_type" content="video/mp4" />
در حال بارگزاری ویدئو...
کد محصول مربوط : ARA80BM100 برند : Columbus گروه : اسکرابر

شستشوی کف انبار و سوله با اسکرابر


در انبارها و سوله های صنعتی بزرگ انواع مختلفی از کالاها و محصولات ذخیره سازی و نگه داری می شود. تمیزی و نظافت محیط های این چنینی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است زیرا علاوه بر این که سلامت و ایمنی کارکنان فراهم می گردد از کف پوش ها حفاظت به عمل می آید و از کاهش کیفیت محصولات و کاهش طول عمر تجهیزات داخل انبار جلوگیری به عمل می آورد. سوله ها و انبارها ه طور معمول وسعت زیادی دارند و همین موضوع انجام فرآیند نظافت را با روش های دستی مانند تی و سطل دشوار می کند. اگر نظافت های روتین با چنین روش هایی صورت پذیرد لازم است تعداد زیادی از نیروهای انسانی به صورت تمام وقت به کار گرفته شوند که مستلزم صرف انرژی و زحمت فراوان و هم چنین هزینه های گزاف می باشد. این در حالی است که با استفاده از دستگاه اسکرابر صنعتی می توان مشکلات ناشی از فعالیت های نظافتی را از میان برداشت.

نظافت سوله و انبار با اسکرابر سرنشین دار

اسکرابر سرنشین دار یا کفشوی خودرویی یک دستگاه کارآمد است که برای شستشو و خشک کردن سطح زمین در محیط های گوناگون از جمله انبارها مورد استفاده قرار می گیرد. اسکرابر خودرویی دارای پهنای شستشو بزرگ و مخازن آب با گنجایش بالا می باشد و در کنار آن از قدرت مانور بسیار بالایی برخوردار است به صورتی که در راهروهای کم عرض با سهولت حرکت می کند. از آن جایی که در انبارها تعداد زیادی قفسه وجود دارد فضاهای کم عرض و باریکی به وجود می آید و اسکرابر با حرکت در این مسیرها سطح زمین را به خوبی شستشو داده و خشک می کند.

مزایای استفاده از اسکرابر جهت شستشوی کف انبار

زمین شوی صنعتی بر خلاف شیوه های دستی، سطح کیفیت و سرعت شستشو زمین را ارتقا می دهد و از انتقال آلودگی از نقطه ای به نقطه دیگر جلوگیری می کند که در نتیجه آن شرایط ایمنی و سلامت کارکنان فراهم شده و کیفیت محصولات موجود در انبار حفظ می شود. اسکرابر سرنشین دار ساختاری صنعتی و مقاوم دارد که از قدرت بالایی در فرآیند شستشو برخوردار است و شاسی فولادی آن سبب جمع آوری آب و آلودگی به طور کامل می گردد. 

درخواست اطلاعات :