meta name="video_type" content="video/mp4" />

مکنده مرکزی صنایع داروسازی

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Delfin گروه : جاروبرقی صنعتی کد محصول مربوط : DG100

صنایع داروسازی از جمله صنایعی هستند که میزان ضایعات می تواند در آن ها بالا باشد و در نتیجه زیان های مالی فراوانی به بار می آورد. به عنوان مثال در هنگام بسته بندی قرص ها، ورق های خالی در میان محصولات تولید شده دیده می شود و باید به طریقی از داروها جدا گردد. از طرف دیگر در زمان پر کردن کپسول های خوراکی ممکن است برخی کپسول ها خالی مانده و به عنوان یک خطا در صنایع داروسازی به شمار می آیند. جداسازی ورق ها و کپسول های خالی، انتقال مواد و تفکیک داروها از یکدیگر از مهم ترین فرآیندهایی است که به منظور کاهش درصد خطا و بهبود کیفیت محصولات در صنایع داروسازی انجام می پذیرد.

کاربرد مکنده مرکزی در صنایع داروسازی

با نصب دستگاه های جاروبرقی صنعتی به صورت مرکزی در صنایع داروسازی تمامی اهداف مورد نظر انجام خواهد شد. به این معنا که کپسول ها و ورق های خالی از سایر داروها جدا می گردد و به این ترتیب می توان اطمینان حاصل نمود که محصولات بدون خطا به بازار نهایی راه پیدا می کنند. بسته بندی های خالی وزن کمتری نسبت به بسته های پر دارند و در نتیجه با تنظیم مکنده یا جاروبرقی صنعتی این ضایعات مکش شده و با محصول نهایی تداخل پیدا نمی کند.

مکنده مرکزی چیست؟

نصب دستگاه جاروبرقی صنعتی به شکل مرکزی به گونه ای است که لوله خرطومی مکنده به طور مستقیم به ماشین آلات صنعتی داروسازی متصل می شود و نحوه اتصال نیز به هدف مورد نظر بستگی دارد. مکنده مرکزی به صورت ثابت قرار می گیرد و لوله های انشعاب در محل های مناسب نصب می گردد. جاروبرقی صنعتی که به عنوان مکنده مرکزی مورد استفاده قرار می گیرد دائم کار بوده و می تواند فرآیند مکش هر گونه موادی را به صورت پیوسته و مدوم انجام دهد. بهره مندی از جاروی مرکزی در صنایع داروسازی میزان بهره وری، کیفیت محصولات و سلامت محیط کار را افزایش داده و زیان های مالی را کاهش می دهد.

تگ ها :

جاروی مرکزی

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :