meta name="video_type" content="video/mp4" />

شستن جرم سطوح با استفاده از واترجت

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Kranzle گروه : واترجت صنعتی کد محصول مربوط : QUADRO12/150TST

پاک بودن محوطه های بیرونی ادارات، سازمان ها، مدارس و غیره نه تنها از رویکرد بهداشتی بسیار مهم است، بلکه زیبایی و پاکیزگی محیط تاثیر بسزایی در روحیه افراد داشته و باعث نشاط آن ها می شود.  با توجه به کمبود آب در سال های اخیر، شستشوی این محوطه ها به روش عادی کار مناسبی نیست و هم این که برخی رسوبات ناشی از جمع شدن آب و مواد بر روی زمین، با شستشوی عادی پاک نمی شوند. یک راه حل مناسب برای چنین اعمالی استفاده از یک دستگاه شوینده فشار قوی آب می باشد که در مصرف آب تا حد زیادی صرفه جویی می کند. واترجت دستگاهی است که آب ضعیف ورودی را با پمپ به آب پر فشار در خروجی تبدیل می کند، آب خروجی به وسیله یک شلنگ فشار قوی به تفنگی انتقال می یابد، از آن جا با فشردن زبانه تفنگی، آب پر فشار از طریق نازل به بیرون راه می یابد. این آب پر فشار قابلیت شستشوی سطح را داشته، و به راحتی می تواند آلودگی ها را پاک کند. رسوبات بر جای مانده بر روی سطوح را نیز می توان با استفاده از واترجت به مرور به طور کامل از بین برد.

تقسیم بندی انواع واترجت

واترجت ها با توجه به منبع تغذیه، فشار کاری، دمای آب خروجی و نوع جابجایی دارای چند تقسیم بندی هستند که با توجه به نیاز می توان یک نوع را انتخاب نمود.

1- منبع تغذیه: موتور محرک واترجت ها می تواند الگتریکی، بنزینی یا دیزل باشد. منبع تغذیه برای دستگاه های کوچکتر عموما الکتریکی است.

2- فشار کاری: واترجت ها بر اساس فشار کاری به سه دسته تقسیم بندی می شوند. دسته اول: واترجت های نیمه فشار قوی، که فشار کاری آن ها کمتر از 250 بار است. دسته دوم: واترجت های فشار قوی که فشار کاری آن ها بین 30 تا 1000 بار است. دسته سوم: واترجت های فوق فشار قوی که فشار کاری آن ها تا 3000 بار است.

3- دمای آب خروجی: واترجت ها از نظر دما به دو دسته آب گرم و آب سرد تقسیم می شوند. اکثر واترجت ها آب سرد هستند، اما برای آلودگی هایی مانند روغن از انوع واترجت آب گرم استفاده می شود.

4- نوع جابجایی: واترجت ها از نظر نوع جابجایی به دو دسته ثابت و متحرک تقسیم می شوند که هرکدام برای کارایی های مختلفی استفاده می شوند. انواع متحرک قابلیت مانور بالاتری دارند، در حالی که استهلاک آن ها به علت جابجایی بیشتر از انواع ثابت است، پس باید با توجه به نیاز بهترین گزینه را انتخاب نمود.

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :