meta name="video_type" content="video/mp4" />
در حال بارگزاری ویدئو...
کد محصول مربوط : QUADRO800TST برند : Kranzle گروه : واترجت صنعتی

شستشوی وسایل نقلیه سنگین با واترجت

امر نظافت و پاکسازی در همه محیط های صنعتی، خانگی و تجاری دارای اهمیت بوده و افراد همواره به دنبال انجام با کیفیت عملیات نظافت هستند. شست و شوی وسایل نقلیه نیز می تواند علاوه بر زیباسازی خودرو و ایجاد جلوه مناسب در شهر، ارزش مادی وسیله نقلیه را نیز حفظ نماید. در این بین وسایل نقلیه سنگین به جهت ابعاد بزرگ تر و بطورمستمر قرار گرفتن در معرض انواع آلودگی ها در جاده های برون شهری نیازمند شستشوی بیشتر و با کیفیت ترند. راننده ها و نیروهای خدماتی در این امر کارایی لازم را نداشته و شست و شوی سطوح با سرعت پایین و کیفیت نه چندان مطلوب صورت می گیرد. در صورت سپردن عملیات شستشوی سطح، چرخ ها و دیگر بخش های وسایل نقلیه سنگین به دستگاه واترجت، تمامی مشکلات ذکر شده بطور چشم گیری حل می گردد. واترجت با اسپری آب پرفشار، شستشوی سریع تر و با کیفیت تری را موجب شده و همچنین جهت شست و شوی سطوح با دسترسی دشوار راهگشا می باشد. 

منبع آب ورودی واتر جت

تامین آب دستگاه واتر جت بوسیله شلنگ ورودی آن از منابع آب مختلف روی سطح زمین امکان پذیر است. استفاده از منبع آب عاری از آلودگی و مواد نامطلوب در این زمینه مهم بوده، هرچند به منظور عدم ورود آلودگی و جرم به این شوینده فشار قوی از فیلتر های متعددی استفاده می شود. 

مصرف بهینه آب با واتر جت

دستگاه واترجت نسبت به شلنگ های معمول، آب پرفشار تری را تولید نموده و از طرفی در مصرف آب صرفه جویی می کند. همچنین می توان تنها با یک سطل آب، سطوح را با دستگاه واترجت شستشو داد. بنابراین با استفاده از واترجت، نه تنها در هزینه افراد صرفه جویی می شود بلکه بدلیل صرفه جویی در مصرف منابع آبی در دسترس، سازگاری خوبی با محیط زیست شاهد خواهیم بود. 

درخواست اطلاعات :