meta name="video_type" content="video/mp4" />
در حال بارگزاری ویدئو...
کد محصول مربوط : 500BAR برند : Falch گروه : واترجت صنعتی

شوینده پرفشار به همراه نازل زمین شوی

داشتن سطحی تمیز و عاری از هرگونه آلودگی و لکه امروزه به یکی از مهم ترین دغدغه های افراد به ویژه در محیط های صنعتی، کارگاه های کوچک و بزرگ، محیط های تجاری و اداری، مراکز خرید، کفپوش خیابان ها، معابر و هتل ها، با انواع گوناگونی از کفپوش ها تبدیل شده است. گاهی برخی لکه ها به قدری سرسخت شده اند که در صورت استفاده نکردن از یک روش صحیح در زدودن آنها نخواهیم توانست به نتیجه ی مطلوبی برسیم و تنها وقت، هزینه و انرژی خود را به هدر داده ایم. 

معرفی دستگاه واترجت صنعتی 


دستگاه واترجت صنعتی دستگاهی مکانیزه با امکان به کارگیری در محیط های گوناگون است. در این دستگاه آب توسط یک پمپ فشار قوی به فشار بسیار بالایی رسیده، نیروی مورد نیاز پمپ از طریق موتور واترجت تأمین می شود که می تواند از نوع الکتریکی و یا احتراقی باشد. در نهایت آب پس از عبور از یک شلنگ  فشار قوی، یک لنس و در آخر یک نازل به سطح پاشش شده و قادر است طیف وسیعی از  آلودگی ها را از میان بردارد. 

نازل کف شوی و مزایای استفاده از آن


حال تصور کنید با انتخاب یک نازل درست و مناسب که مخصوص شست وشوی کف است می توان کیفیت عملکرد و سرعت عملیات را تا حد بسیار زیادی افزایش داد. دستگاه واترجت با نازل زمین شوی، دستگاهی با کارایی فوق العاده برای شست وشوی سطوح است. این دستگاه با قابلیت قرار گیری کامل روی زمین از پاشش آب به اطراف هنگام انجام عملیات جلوگیری می کند و به این ترتیب مانع از آسیب رسیدن به محیط و تجهیزات و افراد می شود. همچنین بسیار راحت در استفاده بوده و به علت وزن و ابعاد مناسب این امکان را برای هر کاربر با هر سطح از تجربه فراهم می کند تا به آسانی از دستگاه استفاده نماید.

درخواست اطلاعات :