meta name="video_type" content="video/mp4" />
در حال بارگزاری ویدئو...
کد محصول مربوط : 500BAR برند : Falch گروه : واترجت صنعتی

شستشوی حرفه ای و آسان سطوح با واترجت صنعتی

در محیط های صنعتی و نیمه صنعتی قطعات زیادی استفاده می شود که از جنس فلز ساخته شده اند و مصارف متعددی دارند. زنگ زدگی یکی از مشکلاتی است که برای فلزات به وجود می آید و یا به دلایل متعددی لایه های سطحی و گاهی سخت تر سطح آن ها را فرا می گیرد. بی تردید وجود آلودگی، رنگ های فرسوده و قدیمی و زنگ زدگی بر روی سطوح فلزی و آهنی کارایی آن ها را تحت تأثیر قرار داده و بنابراین لایه برداری از آن ها ضرورت پیدا می کند. شستشو و لایه برداری انواع سطوح هموار و ناهموار با استفاده از دستگاه های واترجت صنعتی قابل انجام می باشد و این دستگاه های حرفه ای و پیشرفته با کیفیت هر چه تمام تر فرآیند نظافت را به انجام می رسانند.

عملکرد واترجت صنعتی

دستگاه های شوینده فشار قوی در مدل ها و رده های گوناگونی ساخته شده اند که یکی از مهم ترین و پرکاربردترین آن ها واترجت صنعتی است. واتر جت های صنعتی خود نیز دارای فشارهای عملیاتی مختلفی هستند که متناسب با نوع عملیات شستشو و لایه برداری مورد استفاده قرار می گیرند. هر چه شدت آلودگی بیشتر باشد دستگاهی با قابلیت پاشش آب پر فشارتر انتخاب می شود و جهت لایه برداری از فلزات نیز بسته به شدت آن دستگاه هایی با فشار عملیاتی 500 بار و بالاتر مناسب و کارآمد هستند.

لایه برداری، زنگ زدایی و رنگ بری با واتر جت صنعتی

شوینده های فشار قوی علاوه بر توانایی در شستشوهای سنگین، به منظور زنگ زدایی و جدا سازی پوشش رنگ به کار می روند. در این روش یعنی با استفاده از دستگاه های واترجت صنعتی، به جای مصرف مواد شیمیایی نیروی ناشی از جریان آب پر فشار سبب حذف آلودگی ها می گردد و سطح را به حالت پایه می رساند. به این ترتیب علاوه بر این که واترجت به سطح آسیبی نرسانده و کیفیت آن را حفظ می کند، ابزاری سازگار با محیط زیست به شمار می آید. 

درخواست اطلاعات :