meta name="video_type" content="video/mp4" />
در حال بارگزاری ویدئو...
کد محصول مربوط : 500BAR برند : Falch گروه : واترجت صنعتی

شستشوی پیاده رو و خیابان با واترجت صنعتی

خیابان ها و پیاده رو ها جز آن دسته از اماکنی هستند که نظافت آن ها فرآیندی دشوار و وقت گیر می باشد، اما با استفاده از دستگاه های فوق پیشرفته واترجت صنعتی با کیفیت بسیار مطلوب انجام می پذیرد. در محیط های شهری رفت و آمد مداوم افراد و تردد انواع وسیله نقلیه سبب انتشار گرد و خاک و دوده های سیاه به محیط اطراف می شود و به مرور زمان این آلودگی ها روی سطح زمین باقی می ماند. از آن جایی که سطح پیاده روها و معابر به طور معمول از سنگ فرش، موزائیک و ... پوشیده شده اند سطوحی متخلخل هستند که ذرات آلودگی در خلل و فرج آن نفوذ کرده و سطحی سیاه، آلوده و نازیبا بر جای می گذارد. به منظور حفظ تمیزی محیط زندگی و ارتقای زیبایی بصری آن شهرداری ها و یا سازمان های وابسته به آن اقدام به شستشوی سطوح با استفاده از دستگاه های واترجت صنعتی پیشرفته، می نمایند.

دستگاه واترجت صنعتی چیست؟

واترجت صنعتی دستگاهی است که با تولید جریان آب فشار قوی جهت نظافت انواع سطوح هموار و ناهموار مورد استفاده قرار می گیرد. بسته به نوع کارایی دستگاه شوینده فشار قوی میزان فشار و دبی دستگاه تفاوت داشته و در انواع مختلفی طراحی و تولید شده اند. استفاده از واتر جت صنعتی برای نظافت و شستشو سبب صرفه جویی در مصرف آب می گردد و با توجه به این که در دوران بحران کم آبی به سر می بریم، کاهش مصرف آب یک شاخصه مهم و ارزشمند در این دستگاه ها به شمار می آید و آلاینده ها به وسیله نیروی آب از بین می روند.

تجهیزات جانبی مدرن و پر کاربرد واتر جت صنعتی

امروزه لوازم جانبی متعدد و متنوعی در کنار دستگاه های واترجت صنعتی طراحی و ساخته شده اند که شستشوهای دشوار را آسان می سازند و سبب افزایش سرعت نظافت نیز می گردند. به عنوان مثال ربات ها و جت ها از جمله جدیدترین تجهیزاتی هستند که کارایی دستگاه را بهبود بخشیده و انجام عملیات در نقاطی با دسترسی سخت را ممکن می سازد.

درخواست اطلاعات :