meta name="video_type" content="video/mp4" />
در حال بارگزاری ویدئو...
کد محصول مربوط : 2500BAR برند : Falch گروه : واترجت صنعتی

از بین بردن آلودگی و جرم تجهیزات فلزی توسط واترجت

نظافت و شستشو در محیط های صنعتی تا حد زیادی به اندازه خرید تجهیزات، دارای اهمیت است. وجود آلودگی های مختلف بر روی سطح دستگاه ها و زمین علاوه بر خطری که برای سلامت افراد دارد، می تواند بر روی عملکرد آن ها تاثیرگذار باشد. در نتیجه استفاده از یک شوینده مناسب امری ضروری در محیط های صنعتی می باشد. واترجت بعنوان یک شوینده فشار قوی می تواند با پاشش آب، آلودگی های سطوح دستگاه ها و تجهیزات را از بین ببرد. پمپ واتر جت، آب ورودی از یک منبع را با فشار زیاد به سمت شلنگ فشار قوی و تفنگی آن حرکت داده تا آب پرفشار به سطح اسپری شود. 

لوازم جانبی واترجت

دستگاه های واترجت همراه با تجهیزات متعددی عرضه می شوند. شلنگ فشار قوی، انواع لنس ها و تفنگی به همراه برس های شست و شو از جمله لوازمی هستند که در کنار دستگاه به خریدار ارائه می گردد. البته با توجه به نحوه طراحی هرکدام از مدل های واترجت، امکان خریداری لوازم و تجهیزات دیگر جهت انجام عملیات شستشوی تخصصی تر و با کیفیت تر وجود دارد. شلنگ مخصوص صنایع غذایی، قرقره شلنگ جمع کن و لنس های متعدد از جمله تجهیزات پیشنهادی واترجت ها به حساب می آیند.

سامانه گرم کن آب

جهت از بین بردن آلودگی های روغنی و سرسخت از روی تجهیزات و دستگاه ها، پاشش پر فشار آب گرم بوسیله واتر جت مورد نیاز است. در بعضی مدل های واتر جت، اگر دستگاه، مجهز به گرم کن داخلی نباشد، می توان از یک سامانه گرم کن جداگانه در کنار آن استفاده نمود. سامانه های موجود، دمای آب را تا 130 درجه افزایش داده و دبی حدود 25 لیتر بر دقیقه ارائه می دهند. مدل های مختلف سامانه آب گرم با توجه به فشار کاری واتر جت، قابل اتصال به این دستگاه هستند.

تگ ها :

واترجت برقی

درخواست اطلاعات :