meta name="video_type" content="video/mp4" />

جرم زدایی از سطوح کشتی و سطوح کف با کارواش صنعتی

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Falch گروه : واترجت صنعتی کد محصول مربوط : 500BAR

به منظور انجام عملیات نظافت صنعتی، دستگاه واترجت به عنوان یکی از مهم ترین و پرکاربردترین دستگاه های تخصصی شناخته می شود که به منظور از میان برداشتن انواع آلودگی ها می توان از آن بهره گرفت. بدنه کشتی و سطوح کف در صنعت کشتیرانی همواره با چالش آلودگی های عمیق مواجه اند. این آلودگی ها به سادگی حذف و نظافت نمی شوند و برای نظافت آن ها نیاز به دستگاه هایی قدرتمند مانند کارواش صنعتی فوق فشار قوی است. این دستگاه می تواند طیف گسترده ای از فشار و دبی را اعمال نماید و بر این اساس آلودگی های متنوعی را از میان بردارد.

ویژگی استفاده از دستگاه واترجت صنعتی

آب به عنوان اصلی ترین ماده به کارگرفته شده در این دستگاه ها به وسیله پمپ به فشار بسیار بالایی رسیده و می تواند انواع گسترده ای از آلودگی ها را از میان بردارد. در نتیجه بدون استفاده از ماده ای که به محیط زیست، کاربر و یا سطح آسیب وارد نماید، می توان عملیات نظافت را انجام داد. امکان اتصال به نازل های گوناگون، کاربری آسان و موجود بودن در مدل های مختلف از جمله کارواش خانگی آب گرم و آب سرد از ویژگی های این دستگاه می باشد. 

انواع نازل در واتر جت

یکی از مهم ترین ویژگی کارواش خانگی، امکان اتصال به نازل های مختلف براساس کاربرد می باشد. نازل های تخت، سوزنی، دوار از انواع مهم و پرکاربرد می باشند. نازل تخت از انواع رایج نازل ها بوده که با ایجاد یک سطح مقطع خطی می تواند امکان شست وشوی سطوح را فراهم آورد. نوع سوزنی با پاشش آب در یک نقطه فشار آب به هنگام خروج را تا حد زیادی افزایش می دهد در نتیجه می توان از آن برای عملیاتی نظیر تخریب بتن استفاده نمود. در نوع دوار، آب به صورت دورانی از نازل خارج شده و در نتیجه از قدرت بالاتری در شست وشو برخوردار می باشد. 

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :