meta name="video_type" content="video/mp4" />

کاربردهای متنوع دستگاه واترجت صنعتی فوق فشار قوی

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Falch گروه : واترجت صنعتی کد محصول مربوط : 2500BAR

لایه برداری، کندن قیر، تخریب بتن و ... از جمله فرآیندهای صنعتی است که انجام آن ها با شیوه های متداول دشوار و یا غیر ممکن می باشد. در بسیاری از محیط های شهری، مراکز صنعتی و ... لایه های سخت و عمیقی وجود دارد که به مرور زمان به آلودگی تبدیل شده و باید از میان برداشته شود و یا به منظور آماده سازی سطح جهت پوشش دهی دوباره از بین بردن این لایه ها ضرورت دارد. یکی دیگر از عملیات سنگینی که در محیط های سخت انجام می گردد، تخریب بتن می باشد. به طور معمول سازه های بتنی بنا به دلایلی مانند بازسازی، تغییر کاربری محیط، فرسایش میل گردها و ... صورت می پذیرد که با استفاده از دستگاه های واترجت صنعتی فوق فشار قوی می توان به اهداف مورد نظر با کیفیت مطلوب دست یافت.

لایه برداری با دستگاه واترجت صنعتی

کار اصلی همه دستگاه های شوینده فشار قوی ایجاد جریان آب با فشار بالا است که در نتیجه آن جریان آب تولید شده با سطح برخورد پیدا کرده که سبب بروز ضربه و اصطکاک می گردد و در نهایت آلودگی ها و رسوبات سخت از بین می روند. با نصب نازل دوار چند خروجی (چند نقطه ای) نازل دوار چند خروجی نوع پیشرفته ای از نازل ها می باشد سرعت آن قابل تنظیم بوده و مساحت بیشتری از سطح را پوشش می دهد. به این ترتیب لایه های سخت و عمیق آلودگی را با سرعت بالا و کیفیتی بی نظیر برداشته می شود. علاوه بر این نازل های چند خروجی نسبت به نازل های دوار متداول هزینه تعمیر و نگهداری پایین تری دارد.

تخریب بتن با واتر جت صنعتی فوق فشار قوی

دستگاه های واترجت صنعتی در رده های فوق فشار قوی دارای کاربردهای فراوان و فوق العاده ای هستند، بنابراین به منظور انجام فرآیند تخریب بتن نیز مورد استفاده قرار می گیرند. واتر جت ها در  کنار تجهیزات کاملاً مردن و منحصر به فردی که جهت تخریب بتن طراحی شده اند، سازه های بتنی را نسبت به سایر روش های تخریب بتن با کیفیت مطلوب تر و به صورت موضعی انجام می دهد.

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :