meta name="video_type" content="video/mp4" />
در حال بارگزاری ویدئو...
کد محصول مربوط : 2500BAR برند : Falch گروه : واترجت صنعتی

حذف رنگ های فرسوده با واترجت صنعتی فوق فشار قوی

به منظور آماده سازی سطوح برای رنگ آمیزی دوباره لازم است رنگ های قدیمی و فرسوده آن از بین برده شوند. سطح پایه ای که این رنگ ها بر روی آن قرار دارند، به طور معمول از جنس فلز می باشد و در اغلب در محیط های صنعتی یافت می شوند. در برخی موارد عملیات رنگ بری امری دشوار بوده و لازم است برای انجام آن تمهیدات ویژه ای در نظر گرفته شود. به عنوان مثال حذف رنگ بدنه کشتی های غول پیکر و یا رسوب زدایی عمیق از سازه های عظیم فلزی از جمله این فرآیندها است که باید با دقت بیشتری به انجام رسد. امروزه وجود تجهیزات پیشرفته ای همانند دستگاه واترجت صنعتی عملیات رنگ بری و رسوب زدایی در سطوح سخت را آسان ساخته و به آن سرعت بخشیده است.

واترجت صنعتی فوق فشار قوی چه ویژگی هایی دارد؟

دستگاه های شوینده فشار قوی دارای پمپی هستند که وظیفه ایجاد جریان پرفشار آب را بر عهده دارد و عملکرد واترجت صنعتی به طور مستقیم به پمپ وابسته است. شوینده های صنعتی فوق فشار قوی مجهز به پمپ آبی هستند که از قدرت بسیار بالایی برخوردار می باشد و توانایی پاشش آب با جریان بسیار بالا را دارد. شوینده های فوق فشار قوی جهت انجام لایه برداری ها و رسوب زدایی های سخت و عمیق مورد استفاده قرار می گیرند.

رنگ بری بدنه کشتی و سازه های فلزی با واترجت صنعتی

کاربرد اصلی واتر جت صنعتی در صنایع می باشد و یکی از مصارف آن در صنعت کشتیرانی است؛ شوینده های فوق فشار علاوه بر این که خود از قدرت بالایی برخوردار است به همراه تجهیزات ویژه ای عرضه می گردد که کارایی این دستگاه را دو چندان می کند و علاوه بر آن امکان حذف رنگ از بدنه کشتی های عظیم الجثه، حذف رسوب های عمیق و سرسخت از سطوح و سازه های فلزی، جدا سازی لایه های فرسوده رنگ و ... را فراهم می نماید. به این ترتیب آماده سازی سطوح انجام می پذیرد و سطح به حالت پایه باز می گردد. 

درخواست اطلاعات :