meta name="video_type" content="video/mp4" />
در حال بارگزاری ویدئو...
کد محصول مربوط : 500BAR برند : Falch گروه : واترجت صنعتی

حذف رنگ و دیوار نویسی با واترجت

نقاشی ها و دیوار نویسی هایی که در سطح شهرها به چشم می خورد، با استفاده از شیوه های متداول قابل از بین بردن نیستند. دیوار نوشته ها منظره ای کاملاً نامطلوب داشته و به محیط پیرامون محل زندگی ما چهره ای نازیبا می بخشد. حذف این دسته از آلودگی ها با دشواری های بسیار زیادی همراه بوده و مستلزم صرف هزینه و انرژی فراوانی خواهد بود، بنابراین سازمان های مسئول همواره به دنبال روشی مناسب و کارآمد برای نظافت محیط های شهری هستند. با بررسی همه روش های موجود برای از بین بردن نوشته های دیواری، در می یابیم که استفاده از دستگاه های پیشرفته ای هم چون شوینده های فشار قوی نتیجه ای مطلوب و بی نظیر بر جای می گذارد.

کاربرد واترجت صنعتی در نظافت شهر

واترجت صنعتی یا شوینده فشار قوی ابزاری است که با پاشش جریان آب پر فشار و با سرعت بالا سبب حذف آلودگی های مختلف می گردد. با استفاده از این دستگاه تمامی سطوحی مقاوم به آب قابل شستشو هستند و متناسب با جنس سطح و شدت آلودگی، فشار عملیاتی واتر جت صنعتی قابل تنظیم خواهد بود. شوینده ای فشار قوی دارای قابلیت حمل می باشند و از همین رو برای نظافت نقاط شهری مورد استفاده قرار می گیرد. واترجت صنعتی سطح دیوارها را با کیفیتی خیره کننده شستشو می دهد و با از بین بردن دیوار نویسی ها سطو ح را به حالت اولیه خود باز می گرداند.

شستشوی حرفه ای با واتر جت صنعتی

شوینده های فشار قوی دارای کاربردهای بسیار زیادی هستند که شستشو یکی از پر استفاده ترین موارد به شماره می آید. آب خارج شده از نازل دستگاه از قدرت بالایی برخوردار بوده و در نتیجه آن با بهره مندی از این نیرو آلودگی های از میان برداشته می شوند. امکان نصب تجهیزات جانبی گوناگون بر روی دستگاه های شوینده فشار قوی وجود داشته که متناسب با نوع عملیات انتخاب می گردند و با استفاده از آن ها انواع سطوح به خوبی شستشو می شوند.

درخواست اطلاعات :