meta name="video_type" content="video/mp4" />
در حال بارگزاری ویدئو...
کد محصول مربوط : 500BAR برند : Falch گروه : واترجت صنعتی

شستشو و لایه برداری از سنگ فرش با واترجت صنعتی

در بسیاری از محیط های شهری سطح زمین از سنگ فرش پوشیده می شود که در میان شیارهای آن مقدار زیادی گل و لای و علف های هرز تشکیل شده و در آن باقی می ماند. پارک ها، باغ ها و دیگر محیط ها در فضاهای باز در معرض آلودگی شدید قرار می گیرند و در صورتی که پوشش سطح از جنس سنگ فرش باشد، کثیفی ها به درون شیارها نفوذ کرده و جلوه ای نازیبا به محیط می دهد. از طرف دیگر رشد علف های هرز می تواند باعث آسیب رساندن به سنگ فرش گردد زیرا زمانی که علف ها از خاک بیرون می آیند به دنبال راهی برای عبور از مسیرهای بین سنگ فرش ها هستند که همین امر به سنگ صدمه وارد می کند. برای از بین بردن سریع و آسان علف های هرز و هم چنین جرم و آلودگی های قدیمی تشکیل شده روی یک سطح دستگاه واترجت صنعتی با تجهیزات جانبی کارآمد مورد استفاده قرار می گیرد.

کاربرد واترجت صنعتی در نظافت محیط های شهری

دستگاه واترجت صنعتی مجهز به پمپ آب قدرتمندی است که آب را با فشار بالا پاشش کرده و سبب حذف آلودگی ها می گردد. این دستگاه ها در انواع گوناگونی طراحی و ساخته شده اند تا کاربران بتوانند متناسب با شرایط محیط مورد نظر شوینده فشار قوی مناسب را انتخاب نمایند. این به آن معنا است که به منظور نظافت محیط هایی که به منبع الکتریسیته دسترسی دشوار دارند، واترجت صنعتی با موتور دیزلی یا بنزینی قابل استفاده می باشد و در نتیجه تمامی سطوح مقاوم به آب در جای جای یک شهر به خوبی شستشو می گردد.

انواع نازل واتر جت

شوینده های فشار قوی به همراه لوازم جانبی متنوعی قابل ارائه هستند که با توجه به نوع عملیات و شدت آلودگی مورد استفاده قرار می گیرند. نازل دوار (توربو) دارای حرکت دورانی بوده به صورتی که آلودگی ها را چرخانده و از سطح جدا می کند. به این ترتیب قدرت بیشتری در جداسازی آلاینده ها به کار گرفته می شود و گل و لای و علف های هرز به خوبی از میان سنگ فرش ها جدا می شود. یکی دیگر از تجهیزات قابل استفاده برای محیط های شهری و از میان برداشتن علف های هرز استفاده از نازل زمین شوی می باشد که به طور خاص برای شستشوی سطح زمین طراحی شده است و علف ها و گل و لای را از میان بر می دارد.

درخواست اطلاعات :