meta name="video_type" content="video/mp4" />
در حال بارگزاری ویدئو...
کد محصول مربوط : g556 برند : Falch گروه : واترجت صنعتی

رنگ بری بدنه کشتی با واترجت فوق فشار قوی

کشتی ها و قایق های بزرگ بدنه ای فلزی با پوشش رنگ دارند که با گذشت زمان رنگ های آن دچار فرسایش شده و به منظور آماده سازی بدنه برای رنگ آمیزی دوباره لازم است رنگ های قدیمی از میان برداشته شوند. به منظور احیای بدنه کشتی و پوشش دهی دوباره آماده سازی سطح اهمیت بسیار زیادی دارد. آماده سازی سطح به معنای حذف رنگ های قبلی می باشد و در کشتی های غول پیکر به فرآیندی سخت و دشوار تبدیل می شود. شیوه ای نوین جهت رنگ بری بدنه کشتی که در عین حال به سطح پایه آسیبی وارد نمی کند، به کارگیری دستگاه های شوینده فوق فشار قوی است.

رنگ بری کشتی با واترجت صنعتی

جهت حذف لایه های قدیمی رنگ از بدنه کشتی دستگاه واترجت صنعتی در رده فوق فشار قوی مورد استفاده قرار می گیرد و برای انجام عملیات رنگ بری نیز تجهیزات ویژه ای طراحی و ساخته شده است. در این روش آب فوق فشار قوی تولید شده به وسیله دستگاه واتر جت از نازل مخصوص پاشش شده و رنگ را از سطح بدنه جدا می سازد. با بهره مندی از واترجت های فوق فشار قوی علاوه بر این که فرآیند مورد نظر با کیفیت مطلوب انجام می گردد، بر خلاف سایر روش ها به دلیل مصرف آب به تنهایی هیچ گونه آلودگی بر جای نمی ماند.

ویژگی های شوینده های فوق فشار قوی

فشار عملیاتی واترجتی که برای عملیات صنعتی سنگین مانند رنگ بری بدنه فلزی کشتی به کار می رود، بالغ بر 2500 بار می باشد. تجهیزاتی که به همراه شوینده فوق فشار قوی برای رنگ بری ارائه می شوند، نازل چرخشی چند انشعابی و ابزارهای کمکی خودکار و نیمه خودکار هستند. این تجهیزات فشار 2500 بار را به راحتی تحمل می کنند و کار برداشتن رنگ را انجام می دهند. نازل چرخشی و ابزار کمکی نیمه خودکار هر دو از قابلیت تنظیم سرعت برخوردار می باشند. 

درخواست اطلاعات :