meta name="video_type" content="video/mp4" />
در حال بارگزاری ویدئو...
کد محصول مربوط : 500BAR برند : Falch گروه : واترجت صنعتی

رنگ بری با استفاده از نازل دوار واترجت

دستگاه واترجت صنعتی دستگاهی مکانیزه است که با افزایش فشار آب ورودی، آب را به ماده ای پرقدرت تبدیل می نماید که می تواند انواع آلودگی ها و لکه ها را از میان بردارد. قدرت بالای آب به هنگام خروج، این دستگاه را به تجهیزی ایده آل برای انجام انواع عملیات شستشو  از خانگی تا صنعتی و عملیات سنگین نظیر تخریب بتن تبدیل نموده است. لکه برداری، از میان برداشتن رنگ و زنگ و انواع چربی و آلودگی های کهنه و قدیمی از جمله مهم ترین کاربردهای این دستگاه می باشد. 

شوینده فشار قوی و قدرت فوق العاده

دو پارامتر مهم و تاثیرگذار در انتخاب دستگاه واترجت صنعتی وجود دارد. اولی دبی که به معنی حجم آب خارج شده از دستگاه در واحد زمان است، و دیگری فشار که تعیین کننده قدرت دستگاه در از میان برداشتن آلودگی ها می باشد. هرچه دبی افزایش یابد فشار کمتری از جانب دستگاه قابل اعمال است و برعکس. در نتیجه در انتخاب دستگاه مناسب همواره باید منتاسب با نیاز، نوع آلودگی، فضای کاری و جنس سطح دستگاه مناسب را انتخاب نمود. در صورتی که فشار اعمال شده کمتر از میزان مناسب باشد، آلودگی ها از میان نخواهند رفت و در صورتی که فشار بیشتری اعمال شود، به سطح آسیب وارد خواهد شد.

اتصال نازل های مختلف به واترجت صنعتی

یکی از ویژگی های دستگاه کارواش دستی امکان اتصال به نازل های مختلف می باشد در رنگبری می توان از نازل دوار استفاده نمود، نیروی دورانی اعمال شده توسط نازل به آب، قدرت بیشتری در از میان برداشتن آلودگی ها به وجود می آورد. اتصال این نازل به دستگاه قدرت بسیار بالایی را برای شستشو به وجود آورده و علاوه بر این به راحتی می توان رنگ را از روی سطوح مختلف پاکسازی نمود. عملیاتی که بدون استفاده از این دستگاه مکانیزه به سادگی امکان پذیر نخواهد بود.

درخواست اطلاعات :