meta name="video_type" content="video/mp4" />
در حال بارگزاری ویدئو...
کد محصول مربوط : 2500BAR برند : Falch گروه : واترجت صنعتی

شستشو و لایه برداری سطوح با واترجت

تأسیسات صنعتی، لوله های غول پیکر، تونل ها و دیگر بخش هایی از محیط های صنعتی با دسترسی دشوار که آلوده نیز هستند، به شستشو و لایه برداری نیاز دارند. انجام فرآیندهای سنگین صنعتی مستلزم به کارگیری تجهیزات صنعتی مناسب و کارآمد می باشد تا علاوه بر دست یابی به هدف مورد نظر با کیفیت بالا و در کوتاه ترین زمان ممکن، ایمنی نیروهای انسانی نیز فراهم گردد. به همین منظور دستگاه های واترجت صنعتی در رده فوق فشار قوی با استفاده از اصول دقیق مهندسی طراحی و تولید شده اند و جهت به انجام رساندن عملکردهای صنعتی کارآمد و ایده آل هستند.

کاربرد واترجت صنعتی فوق فشار قوی در صنایع

دستگاه های شوینده فوق فشار قوی محدود فشار عملیاتی بالایی دارند و جهت فرآیندهای سنگین صنعتی مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. ساختار قدرتمند و مهندسی شده این دستگاه ها سبب به وجود آمدن تعادل بهینه میان میزان جریان آب و محدوده فشار عملیاتی گردیده است. تمامی اجزا و قطعات واترجت های صنعتی از موادی با کیفیت و استحکام بالا تولید شده اند که در شرایط سخت کار مقاومت و کارایی فوق العاده از خود نشان می دهند. شوینده های فوق فشار قوی به همراه تجهیزات جانبی گوناگونی ارائه می شوند که متناسب با نوع سطح و شدت آلودگی به کار می روند.

لایه برداری با نازل دوار

نازل دوار یکی از پرکاربردترین تجهیزات جانبی ارائه شده به همراه دستگاه های واترجت صنعتی می باشد. این نازل حرکت دورانی داشته که آلودگی ها را چرخانده و از سطح جدا می سازد. نحوه عملکرد این نازل به گونه ای است که می تواند لایه های سخت و عمیق آلودگی را از سطوح جدا سازد و سطح اولیه را به حالت پایه برساند. این دستگاه ها با بهره مندی از نیروی آب لایه برداری را انجام می دهند و هیچ ماده شیمیایی مصرف نمی شود؛ بنابراین ابزارهایی سازگار با محیط زیست به شمار می آیند. از طرف دیگر با استفاده صحیح و اصولی از شوینده های فوق فشار قوی ایمنی کاربر حفظ می گردد. 

درخواست اطلاعات :