meta name="video_type" content="video/mp4" />

تخریب بتن با استفاده از واترجت صنعتی

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Falch گروه : واترجت صنعتی کد محصول مربوط : 2500BAR
گاهی اوقات در کارگاه های عمرانی و ساختمانی نیاز است بخشی از سازه های بتنی تخریب و مجددا بازسازی شوند. وجود میلگرد در این سازه ها به دلیل نیاز استحکام بالای ضروری است. از طرفی در هنگام تخریب و بازسازی این میلگرد ها و اسکلت فلزی دچار آسیب و زدگی نشوند تا در استحکام سازه تاثیر منفی نداشته باشد. از این رو تخریب سازه های بتنی مسلح به مراتب از سازه های بتنی معمولی سخت تر و حساس تر است. تخریب بتن با استفاده از واترجت صنعتی، موجب سهولت این فرآیند می شود. استفاده از ربات واترجت صنعتی فوق فشار قوی برای امنیت بیشتر و اجرای دقیق تخریب و عدم آسیب به میلگرد ها برای تخریب بتن مسلح بهترین و باکیفیت ترین روش تخریب این نوع سازه میباشد. 

دسته بندی واترجت از نظر میزان فشار

دستگاه های واترجت صنعتی بر اساس فشار کاری به سه گروه تقسیم می گردند. دسته اول دستگاه های نیمه فشار قوی هستند که فشار کاری آنها کمتر از 250 بار است. واترجت صنعتی به منظور شستشوی خانگی و کارواش ها از این دسته واترجت ها هستند. دسته دوم از دستگاه های واترجت‌ صنعتی، مدل های فشار قوی هستند، با حداکثر فشار کاری آنها بین 250 تا 1000 بار. این رده از شوینده های فشار قوی، کارواش صنعتی نیز نامیده می شوند. آخرین دسته از این طبقه بندی واترجت های فوق فشار قوی می باشد. این واترجت صنعتی برای ارائه آب تا حداکثر فشار3000 بار تولید می شوند. بطور گسترده در عملیاتی مانند تخریب بتن و لایه برداری های عمیق مورد استفاده قرار می گیرند.

اهمیت رعایت نکات ایمنی حین کار با واترجت فوق فشار قوی

در هنگام کار با واترجت صنعتی رعایت نکات ایمنی میتواند ضامن حفظ سلامت کاربر و دستگاه باشد. استفاده از دستکش ایمنی، عینک و پوشیدن کفش یا چکمه جلو بسته صنعتی میتواند از تماس مستقیم آب پر فشار با کاربر و بروز مشکلات برای جلوگیری کند. قبل از شروع کار با دستگاه واترجت موانع، مانند کابل های برق، سیستم روشنایی و موانعی که ممکن است تعادل کاربر را هنگام استفاده از دستگاه به هم بزند، را از محیط تخلیه کنید.

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :