meta name="video_type" content="video/mp4" />
در حال بارگزاری ویدئو...
کد محصول مربوط : 500BAR برند : Falch گروه : اسکرابر

شستشوی زمین با ربات شنی دار واترجت

شستشو و نظافت کامل و موثر کف پوش ها در فضا های باز و بیرونی با استفاده از شیوه های سنتی کارایی لازم را نداشته و نمی تواند تمامی آلاینده های چسبیده به سطوح را نظافت نماید. علاوه بر این استفاده از شیوه های سنتی نظافت به تعداد زیادی نیروی خدماتی نیاز دارد. از آنجایی که استفاده از نیروی خدماتی نه تنها موجب افزایش هزینه های مرتبط می گردد بلکه بسیار زمان بر بوده و از کیفیت مطلوب و مناسبی نیز برخوردار نمی باشد لازم است تا از شیوه های نوین وتجیزات مکانیزه برای شستشو و نظافت موثر و با کیفیت و همچنین مقرون به صرفه استفاده شود. واترجت صنعتی گزینه ای ایده ال برای شستشو و نظافت کفپوش های فضای بیرونی می باشد که به واسطه استفاده از تجهیزات کاملا مکانیزه نه تنها هزینه لازم برای نظافت را به میزان قابل ملاحظه ای کاهش داده و موجب بازگشت سرمایه می گردد بلکه کیفیت شستشو و نظافت را به میزان قابل ملاحظه ای کاهش می دهد.

واترجت صنعتی و شستشوی آلاینده ها

وارترجت صنعتی دستگاهی مکانیزه برای شستشو و نظافت می باشد که با استفاده از پاشش پر فشار آب تمامی آلاینده ها را از محیط حذف می نماید. استفاده از تجهیزات مکانیزه و صنعتی به عنوان ابزار جانبیهمراه با دستگاه های واترجت صنعتی موجب افزایش سرعت و تسهیل در عملیات نظافت می گردد. ربات های شنی دار از جمله تجهیزات جانبی و کاربردی در دستگاه های واترجت می باشد که نقش مهم و کلیدی  در شستشو و نظافت سطوح ک ایفا می نماید.

اساس عملکرد دستگاه واترجت صنعتی

واترجت صنعتی مجهز به یک پمپ فشار قوی می باشد که فشار جریان آب ورودی را افزایش داده و آب پر فشار را به سمت بیرون پاشش می کند. دو فکتور مهم در دستگاه واترجت صنعتی فشار پاشش و دبی می باشد هر چه فشار پاشش آب بیشتر باشد، توان دستگاه در حذف لایه های عمیق آلودگی بیشتر می شود. میزان دبی آب خروجی ارتباط مستقیمی با سرعت عملیات شستشو دارد. هر چه دبی آب خروجی بیشتر باشد، سرعت عملیات شستشو و نظافت بیشتر شده و در نتیجه عملیات در زمان کوتاه تری پایان می یابد.

درخواست اطلاعات :