meta name="video_type" content="video/mp4" />

نظافت محوطه با سویپر سرنشین دار

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : RCM گروه : سوییپر کد محصول مربوط : DUEMILA

سطح زمین در فضاهای بیرونی کارخانجات، محیط های صنعتی و شهری مستعد جذب آلودگی هستند. این آلودگی ها شامل سنگ ریزه ها، گرد و خاک و دیگر زباله ها می باشد. انباشته شدن این آلودگی ها در دراز مدت محیط را از وضعیت اولیه خود خارج نموده و موجب اختلال در فرآیند ها می شود. بنابراین نظافت و پاکسازی سطوح در این محیط ها دارای اهمیت زیادی می باشد. دستگاه سویپر، راه کار مناسبی جهت جمع آوری زباله و گرد و خاک در محیط های وسیع به حساب می آید. این دستگاه با استفاده از برس های جانبی خود، مواد را از روی سطح زمین جمع آوری و به سمت مرکز سوییپر می فرستند. در مرکز دستگاه، برس مرکزی مواد جمع شده را به داخل مخزن می فرستد.

مزایای استفاده از سویپر نسبت به روش های سنتی نظافت

مزیت اصلی استفاده از سویپر ها، افزایش چند برابری سرعت و کیفیت نظافت می باشد. سوییپر های صنعتی با عملکرد سریع و بی نقص خود، از تکرار عملیات نظافت در یک مکان جلوگیری می نمایند. وجود سامانه مکش بر روی برس های کناری در بیشتر مدل های این دستگاه، موجب عدم انتشار گرد و غبار در محیط شده و شرایط ایمنی را فراهم می آورد. سوییپر ها به سهولت قابل استفاده بوده و کاربر بر خلاف روش های سنتی، در حین نظافت دچار خستگی چندانی نمی شود.

سویپر سرنشین دار

دستگاه سویپر سرنشین دار، یک جاروی محوطه پر کاربرد در محیط های صنعتی و شهری می باشد. جهت هدایت این دستگاه ها، کاربر بر روی صندلی نشسته و همانند خودرو آن را هدایت می نماید. سوییپر خودرویی دارای چرخ های مقاومی بوده و به خوبی بر روی زمین حرکت می نماید. این دستگاه ها در مدل هایی از سیستم مکش گرد و غبار و همچنین کابین مجهز به سیستم گرمایش و سرمایش بهره می برند.

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :