meta name="video_type" content="video/mp4" />
در حال بارگزاری ویدئو...
کد محصول مربوط : THERMC13/180 برند : Kranzle گروه : واترجت صنعتی

نظافت صنعتی با استفاده از واترجت آب گرم

ماشین آلات صنعتی و سطوح کف در صنایع به واسطه استفاده از مواد اولیه چرب، تولید محصولات چرب و روغنی و یا استفاده از گریس و روغن به منظور روان کاری دستگاه های صنعتی بسیار آلوده و چرب می باشند. استفاده از شیوه های سنتی نظافت نه تنها در شستشو و نظافت این تجهیزات موثر نیست بلکه پر هزینه بوده و کیفیت مطلوبی نخواهد داشت، در حالیکه بهره گیری از ابزار آلات و تجهیزات صنعتی نظافت چون واترجت های آب گرم تاثیر چشم گیری در نظافت این صنایع دارد.

معرفی دستگاه واترجت صنعتی

واترجت یا شوینده فشار قوی صنعتی با استفاده از فواره آب پر فشار انواع آلودگی ها و جرم ها را از روی انواع سطوح نظافت می نماید. این دستگاه ها شامل موتور، پمپ مکنده، شینگ فشار قوی و نازل های پاشش می باشند. دو فاکتور مهم در واترجت ها عبارتند از فشار آب و دبی آب خروجی، هر چه میزان دبی آب خروجی بیشتر باشد سرعت نظافت بیشتر شده و با افزایش فشار آب، قدرت دستگاه برای از بین بردن آلودگی ها افزایش می یابد.

انواع واترجت صنعتی بر اساس دمای آب پاشش شده

واترجت های صنعتی بر اساس دمای آب پاشش شده به دو گروه واترجت های آب گرم و واترجت های آب سرد تقسیم می شوند. از آنجایی که آب در واترجت های صنعتی آب گرم به منظور افزایش درجه حرارت نیازمند عبور از سیستم گرمکن می باشد، این نوع از واترجت ها فشار آب کمتری نسبت به واترجت های آب سرد دارند. شوینده های فشار قوی آب گرم به واسطه حرارت آب دستگاه، توانایی ویژه ایی در نظافت سطوح چرب و روغنی داشته و بدون استفاده از مواد شوینده تمامی آلودگی های روی سطوح کف و ماشین آلات را از بین می برند. از آنجایی که ورود آب گرم به داخل پمپ باعث آسیب پمپ شده و عمر مفید دستگاه را کاهش می دهد، واحد گرمکن دستگاه چه به صورت داخلی و چه خارجی بعد از پمپ قرار می گیرد. 

درخواست اطلاعات :