meta name="video_type" content="video/mp4" />
در حال بارگزاری ویدئو...
کد محصول مربوط : D26/250 برند : Kranzle گروه : واترجت صنعتی

شستشوی بدنه هواپیما با استفاده از واترجت

 به واسطه ابعاد بزرگ هواپیماها نظافت و شستشوی بدنه آنها به شیوه سنتی مقدور نمی باشد. زیرا علاوه بر اینکه به زمان زیادی نیاز دارد از کیفیت مطلوبی نیز برخوردار نمی باشد. استفاده از ماشین آلات صنعتی و مکانیزه ایی چون واترجت ها یا شوینده های فشار قوی علاوه بر سرعت بالا، با کیفیت بیشتری این سطوح را نظافت می نمایند.  

سرعت نظافت با واترجت ها

واترجت ها با استفاده از فواره آب پر فشار سطوح را نظافت کرده و آلودگی های چسبیده به سطوح را از بین می برند. دو فاکتور اصلی در واترجت ها دبی آب خروجی و فشار آب دستگاه می باشد. سرعت آب خروجی ارتباط مستقیمی با سرعت نظافت داشته و با افزایش سرعت آب سرعت نظافت نیز افزایش می یابد. هرچه فشار آب خروجی از دستگاه بیشتر باشد، قدرت دستگاه برای از بین بردن آلودگی های عمیق بیشتر می شود. 

ویژگی های واترجت آب سرد

واترجت ها یا شوینده های فشار قوی آب سرد ابعاد کوچکتری از واترجت های آب گرم داشته و سبک تر می باشند. این دستگاه ها فشار بیشتری تولید کرده و معمولا همین فشار توانایی لازم برای از بین بردن آلودگی ها را دارا می باشد. قیمت این دستگاه ها ارزانتر از نمونه های آب گرم بوده و به واسطه ابعاد کوچکی که دارند به فضای کمتری برای نگهداری نیاز دارند. هزینه های تعمییر و نگهداری این دستگاه ها نسبت به واترجت های آب گرم بیشتر می باشد. به منظور افزایش قدرت نظافتی دستگاه های واترجت یا ضد عفونی سطوح  می توان از مواد شوینده در این دستگاه ها استفاده نمود.

انواع واترجت ها بر حسب فشار آب تولیدی

واترجت ها بر اساس فشاری که تولید می کنند به سه دسته واترجت های نیمه صنعتی ، واترجت های صنعتی و واترجت های فوق فشار قوی تقسیم می شوند. واترجت های نیمه صنعتی با تولید فشاری تا حدودی 250 بار بیشتر برای مصارف خانگی استفاده می شود. واترجت های صنعتی با فشار تولیدی در بازه 250 تا 1000 بار برای کار های صنعتی و واترجت های فوق فشار قوی با فشار بالاتر از 1000 بار برای کارهای سنگین صنعتی مانند لایه برداری از سطوح بتنی بکار می رود.

درخواست اطلاعات :