meta name="video_type" content="video/mp4" />
در حال بارگزاری ویدئو...
کد محصول مربوط : THERM895-1 برند : Kranzle گروه : واترجت صنعتی

شستشوی تجهیزات با واترجت آب گرم

معمولا به منظور افزایش طول عمر دستگاه های صنعتی و بهبود عملکرد تجهیزات از روغن ها و گریس ها برای کاهش اصطکاک بین قطعات تشکیل دهنده ماشین آلات صنعتی استفاده می شود. از سوی دیگر نشست گرد و خاک بر روی قطعات روغنی و چرب با گذشت زمان باعث جرم گرفتگی قطعات و کاهش در عملکرد دستگاه ها می شود. از این رو نظافت و شستشوی مرتب و منظم لایه های جرم و روغن چسبیده به سطوح قطعات برای ارتقا و بهبود کارآیی دستگاه ها راه کار مناسبی می باشد. دستگاه های واترجت آب گرم با استفاده از پاشش آب پر فشار و داغ قابلیت ویژه ایی در نظافت انواع آلودگی های چرب و روغنی دارند.

انواع واترجت های صنعتی

دستگاه های واترجت یا کارواش صنعتی با استفاده از آب پر فشار انواع آلودگی های چسبیده به سطوح را نظافت کرده و شستشو می نماید. این دستگاه ها بر اساس دمای آب خارج شده از دستگاه به دو گروه واترجت های آب گرم و واترجت های آب سرد تقسیم می شوند. 

ویژگی های واترجت آب گرم

واترجت های آب گرم به منظور افزایش دمای آب مجهز به سیستم گرمکن می باشد، سیستم گرمکن به کار رفته در اکثر واترجت های آب گرم از نوع دیزلی می باشد. در این مدل از گرم کن ها آب پر فشار خارج شده از پمپ، وارد یک کویل آب استوانه ایی شده  و به واسطه مشعل عمودی تعبیه شده در قسمت مرکزی استوانه، دمای آب افزایش می یابد. این سیستم های گرمایی توانایی افزایش دمای آب تا حدود 150 درجه سانتیگراد را دارا می باشند. از آنجایی که آب داغ وارد شده در پمپ، باعث آسیب پمپ و کاهش عمر دستگاه می گردد، سیستم گرمکن بعد از پمپ دستگاه قرار می گیرد. واترجت های آب گرم به واسطه عبور آب از داخل سیستم گرمکن فشار کمتری نسبت به واترجت های آب سرد دارند. این دستگاه ها در مقایسه با نمونه های آب سرد توانایی ویژه ایی در از بین بردن و شستشوی انواع آلودگی های چرب و روغنی دارند.

درخواست اطلاعات :