meta name="video_type" content="video/mp4" />

شستشو اماکن مذهبی با اسکرابر

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Columbus گروه : اسکرابر کد محصول مربوط : RA66BM60

پاکیزگی و شستشو در اماکن مذهبی با مشکلاتی رو به رو است. برخی ازین مشکلات عبارتند از سر بودن سنگ یا سرامیک کف، جمعیت زیاد حاضر در مکان، تردد جمعیت و... . در ضورت عدم خشک شدن سریع بعد از شستشو، سر بودن سنگ و سرامیک می تواند باعث بروز مشکلاتی مانند آسیب دیدگی افراد شود. جمعیت زیاد کار شستشو را دشوار میکند. تردد این جمعیت زیاد پس از شستشو در صورت خشک نبودن محیط باعث آلودگی و لکه شدن مجدد کف شود. استفاده از دستگاه اسکرابر صنعتی با سرعت عمل بالا و دارا بودن سیستم مکش آب کثیف و تی های لاستیکی مکنده مانع از بروز مشکلاتی از این دست می شود.

اسکرابر دستی، قدرت مانور بیشتر

نوع دستی اسکرابر ها با دست کاربر از پشت دستگاه کنترل می شود. کف شوی دستی از نوع خودرویی آن کوچک تر است. پس در نتیجه استفاده از آن در اماکن مذهبی قدرت مانور را بالا می برد و کاربر به همه ی نقاط سطح دسترسی راحت خواهد داشت. پس بهره گیری از آن باعث بهینه کردن بازده خواهد شد.

مزایای کف شوی باطری دار برای اماکن مذهبی

دستگاه اسکرابر باطری دار به علت عدم نیاز به برق از طریق کابل، استفاده ی بسیار راحت تری دارد. علاوه بر سهولت در استفاده، به علت بهره گیری از باطری، از تعمیر و نگه داری بی نیاز است. کاربر هنگام استفاده دید کامل به اطراف خواهد داشت پس از بروز حوادث در اماکن مذهبی جلوگیری می کند. طراحی این دستگاه به گونه ای است که دسترسی به اجزا بسیار راحت است و این مهم، تعمیر و نگه داری را برای کاربران حاضر در محیط های مذهبی بسیار آسان میکند. از مزیت های حائز اهمیت دیگری که دستگاه های اسکرابر صنعتی دارند، می توان به کاهش نیروی انسانی و افزایش سرعت اشاره کرد که باعث بهبود مدیریت شستشو در اماکن مذهبی میگردد.


درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :