meta name="video_type" content="video/mp4" />

نظافت سالن همایش با جاروبرقی

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Delfin صنعت : سایر گروه : جاروبرقی صنعتی کد محصول مربوط : MISTRAL202DS
اماکن عمومی چون سالن های همایش و اجتماعات همه روزه شاهد تعداد بالایی از مراجعه کنندگان می باشند. ازدحام بالای جمعیت، منشائی برای آلودگی سطوح این اماکن می باشد. گرد و خاک نشست کرده بر روی سطوح در این سالن ها در کنار زباله ها و آلاینده ها با کاهش جلوه های بصری محیط، تاثیر قابل ملاحظه ایی در کاهش تمایل افراد برای استفاده از این سالن ها و گذران مدت زمانی نه چندان کوتاه در این اماکن دارد. از این رو نظافت موثر و با کیفیت این اماکن نه تنها باعث افزایش طول عمر مفید کف پوش ها گردیده و سطوح بهداشتی محیط را ارتقا می دهد بلکه با افزایش تعداد مراجعه کنندگان و فراهم آوردن محیطی تمیز و عاری از آلودگی، زمینه ساز بهره وری و سود آوری بیشتر این اماکن می باشد. دستگاه های جاروبرقی نیمه صنعتی با ابعاد مناسب و قدرت مکش بالایی که دارند گزینه مناسبی برای نظافت این سالن ها هستند. 

اساس عملکرد جاروبرقی صنعتی

جاروبرقی های نیمه صنعتی از جمله ماشین آلات مکانیزه نظافتی می باشند که با ایجار فشار منفی و خلا در مخزن دستگاه، باعث مکش ذرات گرد و خاک و آلاینده ها به داخل آنها می گردند. دو شاخصه مهم در دستگاه های جاروبرقی قدرت و سرعت مکش می باشد. هر چه قدرت مکش جاروبرقی بیشتر باشد، توانایی بیشتری در مکش ذرات و آلاینده های چگال تر داشته و هر چه سرعت مکش بالاتر باشد، سرعت عملیات نظافتی افزایش می یابد از این رو هر چه موتور دستگاه بزرگتر باشد قدرت بیشتری در مکش ذرات داشته و تعداد موتور بیشتر دستگاه باعث افزایش سرعت جاروبرقی در نظافت محیط می گردد.


مزایا استفاده از جاروبرقی در نظافت 

سرعت نظافت با دستگاه های جاروبرقی یا مکنده بسیار بالاتر از شیوه های سنتی می باشد. بر خلاف شیوه های سنتی نظافت که هیچ گونه کنترلی بر انتشار گرد و غبار ناشی از جارو کشی محیط ندارند، دستگاه های مکنده با استفاده از سیستم مکش هیچ گونه گرد و غباری حاصل نمی نمایند. سیستم های فیلتراسیون قدرتمند به کار رفته در ساختار مکنده ها یا جاروبرقی های نیمه صنعتی تمامی آلاینده های موجود در هوا را به دام انداخته و مانع از بازگشت آنها به محیط می شوند.

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :