meta name="video_type" content="video/mp4" />

مکش مواد نفتی سنگین با مکنده صنعتی

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Sibilia صنعت : سایر گروه : جاروبرقی صنعتی کد محصول مربوط : S8D40

در پالایشگاه ها و صنایع نفت و پتروشیمی آلودگی های سخت و سنگین نفتی مانند لجن وجود دارد که یک آلودگی شدید محسوب شده و می بایست جمع آوری گردد. جمع آوری لجن های به جا مانده از نفت و پاک سازی محل این مواد یک اقدام ضروری بوده و در حقیقت این آلودگی یکی از مشکلات زیست محیطی می باشد. به طور کلی در صنایع نفتی مقدار زیادی لجن در مخازن و دیگر بخش ها به وجود می آید که حاصل از انجام فرآیندهای مختلف بر روی نفت است. این مواد به دلیل داشتن ترکیبات سمی منبع بزرگی از آلاینده ها به شمار می آیند و در نتیجه باید با شیوه های صحیح جمع آوری شوند. بهره مندی از دستگاه مکنده صنعتی سخت کار روشی مناسب برای جمع آوری لجن های نفتی می باشد.

مکنده صنعتی کارهای سنگین

مکانیزم عملکرد مکنده ها به صورتی است که با کاهش فشار هوای درون مخزن و یا به عبارت دیگر با ایجاد خلأ هوا از محیط بیرون به داخل مخزن جا به جا شده و در مسیر حرکت خود مواد را نیز به همراه خود به داخل مخزن می کشد. هر ماده ای مشخصات مخصوص به خود را دارد که با بررسی دقیق و شناخت آن ها مکنده مناسب انتخاب می گردد. مکنده های صنعتی دارای ساختاری کاملاً صنعتی و مقاوم هستندکه جهت استفاده در شرایط سخت کاری طراحی شده اند.

کاربرد مکنده در جمع آوری لجن نفتی

لجن باقی مانده از نفت ماده ای سنگین و چگال می باشد که برای مکش آن لازم است دستگاهی با قدرت بسیار بالا به کار گرفته شود تا امکان مکش کامل این مواد فراهم گردد. مکنده صنعتی کارهای سنگین از چنین ویژگی برخوردار می باشد و با دارا بودن قدرت مکش فوق العاده می تواند موادی مانند لجن نفتی را که چگالی بسیار بالا دارند، مکش کند. دستگاه مکنده صنعتی ابزاری بسیار کارآمد به ویژه در صنایع نفتی به شمار می آید و با داشتن توان کاری بالا بسیاری از مشکلات مربوط به تولید آلاینده های نفتی را از میان بر می دارد.

 

 

تگ ها :

لجن کش

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :