meta name="video_type" content="video/mp4" />

نظافت سالن غذاخوری با اسکرابر

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Columbus گروه : اسکرابر کد محصول مربوط : ARA66BM70
شستشو و نظافت سطوح کف سالن های غذا خوری با افزایش جلوه های بصری و ارتقا دید مشتریان نسبت به سیستم مدیریتی، تاثیر به سزایی در جذب مشتریان و افزایش بهره وری دارد. علاوه بر این شستشو و رسیدگی منظم به سطوح کف با از بین بردن انواع آلودگی ها باعث افزایش طول عمر مفید کف پوش ها می گردد. ریختن انواع مایعات و نوشیدنی ها از یک سو و ماهیت اسیدی انواع مواد غذایی از سوی دیگر، می تواند به کف پوش ها آسیب زده و هزینه های هنگفت تعمیر یا تعویض کف پوش ها را در پی داشته باشد.

انواع دستگاه های اسکرابر

اسکرابر ها بر اساس نوع هدایت دستگاه به دو دسته اسکرابر های دستی و اسکرابرهای خودرویی یا سرنشین دار تقسیم می شوند. در مدل های دستی کاربر در پشت دستگاه قرار گرفته و به واسطه دسته تعبیه شده در دستگاه، آن را هدایت می نماید در حالیکه نمونه های خودرویی اسکرابر مجهز به صندلی اپراتور بوده و کاربر با نشستن بر روی صندلی، دستگاه اسکرابر را هدایت می نماید. 


مزایای استفاده از اسکرابر سرنشین دار

اسکرابر های سرنشین دار به واسطه ابعاد بزرگ دستگاه، پهنای شستشو و مخازن بزرگتری از نمونه های دستی کف شوی ها دارند. از آنجایی که در این مدل از اسکرابر ها کاربر روی صندلی نشسته و دستگاه اسکرابر را هدایت می نماید، کمتر خسته شده و توانایی بالاتری برای ادامه عملیات نظافت خواهد داشت، از این رو راندمان کار در مقایسه با نمونه های دستی افزایش می یابد. از آنجایی که پهنای نظافت این دستگاه ها از نمونه های دستی بیشتر می باشد، برای نظافت اماکن وسیع گزینه مناسب تری بوده و باعث کاهش چشمگیری در زمان لازم برای نظافت می شوند. ظرفیت بالای مخازن این مدل از اسکرابر ها با کاهش در تعداد دفعات تخلیه و تعویض آب مخازن نقش قابل ملاحظه ایی در کاهش زمان لازم برای نظافت دارند.

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :