meta name="video_type" content="video/mp4" />

استفاده از سوییپر صنعتی جهت نظافت فضای سبز

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : RCM گروه : سوییپر کد محصول مربوط : ATOM

محیط های شهری، فضاهای سبز و پارک ها در معرض آلودگی قرار داشته و به نظافت مستمر نیاز دارند. افزایش سطح ایمنی و بهداشت و زیباسازی محیط از فواید نظافت روزانه محیط های شهری می باشد. استفاده از نیروهای خدماتی جهت نظافت این سطوح، زمانبر و پر هزینه بوده و بعلاوه سبب به خطر افتادن سلامتی افراد در حال عبور می گردد. دستگاه سویپر صنعتی با بکارگیری یک سیستم پیشرفته، جایگزین روش های سنتی شده و دارای مزایایی چون کیفیت بهتر، سرعت بیشتر نظافت و صرفه جویی در هزینه می باشد. انجام عملیات نظافت بوسیله سویپر آسان بوده و برای محیط های آلوده گسترده کاربردی تر است. بکارگیری قطعات و چرخ های هیدرولیکی و موتور عایق کاری شده در بیشتر مدل های این دستگاه، میزان صدای سویپر را به میزان قابل توجهی کاهش داده و آنرا برای محیط های تجاری و یا پر تردد مناسب کرده است.

سوییپر سرنشین دار

دستگاه سوییپر از نظر چگونگی هدایت، به دو دسته سوییپر دستی و سوییپر سرنشین دار تقسیم می شود. هدایت و کنترل سوییپر سرنشین دار مشابه خودرو بوده و کاربر با نشست بر روی صندلی آن، نظافت را انجام می دهد. محیط های وسیع مانند فضاهای سبز و پارک ها با بکارگیری این دستگاه در مدت زمان کم تر و با کیفیت عالی نظافت می شوند.

برس دستگاه سوییپر

کیفیت برس های مورد استفاده در دستگاه سویپر صنعتی، تاثیر قابل توجهی در کیفیت نظافت سطوح دارد. نگهداری و تنظیم برس ها علاوه بر اینکه طول عمر دستگاه را افزایش می دهد، سبب افزایش کیفیت نظافت می شود. بررسی مرتب برس های دستگاه، طول عمر مفید آن ها را افزایش و هزینه های ناشی از تعویض برس را کاهش می دهد. ارتفاع مناسب برس ها از سطح زمین نیز در کیفیت نظافت تاثیر دارد. هر چه تماس الیاف برس ها با سطح بیشتر باشد، قدرت مانور الیاف برس در ضربه زدن به زباله ها کمتر می شود. این امر علاوه بر کاهش کیفیت نظافتی، سرعت فرسایش برس ها را افزایش می دهد.

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :