meta name="video_type" content="video/mp4" />
در حال بارگزاری ویدئو...
کد محصول مربوط : RA66BM60noBac برند : Columbus گروه : اسکرابر

اسکرابر آنتی باکتریال جهت شستشوی محیط بیمارستان

نظافت و شستشوی سطوح آلوده بطور مستمر و با کیفیت بالا همواره مورد توجه صنایع مختلف و محیط های خانگی، اداری و شهری می باشد. اگر انجام این امور توسط نیروهای خدماتی، علاوه بر وقت گیر بودن و صرف هزینه بالا جهت استخدام نیروی خدماتی، کیفیت قابل قبولی را نیز ارائه نمی دهد. دستگاه اسکرابر یا کف شوی با قابلیت انجام همزمان عملیات شست و شو و خشک کردن سطوح، امروزه جایگزین بسیار خوبی برای روش های سنتی بوده و کیفیت شستشو را بهبود بخشیده است. این دستگاه دارای سه بخش اصلی سامانه برس زنی، مکش و مخازن آب کثیف و تمیز می باشد. افزایش سرعت شستشو تا چند برابر، کاهش هزینه های مربوط به نیروی خدماتی و کاهش استفاده از مواد شوینده از جمله مزایای دستگاه زمین شوی می باشد.


استاندارد های بهداشتی دستگاه اسکرابر

دستگاه کف شور که شستشوی مکانیزه سطوح مختلف را به خوبی انجام می دهد، دارای مدل هایی برای کاربرد های خاص می باشد. اسکرابر آنتی باکتریال یکی از این دستگاه هاست که برای محیط هایی با سطح حساسیت بهداشتی بالا کاربردی است. این دستگاه بدلیل مخزن غنی شده با مواد معدنی خاص، مطابق استاندارد ISO 22196 تا میزان 9/99 درصد باکتری های محیط را از بین می برد. دستگاه اسکرابر آنتی باکتریال برای نظافت و شست و شوی محیط هایی چون بیمارستان ها، مهد کودک ها و صنایع غذایی مورد استفاده قرار می گیرد.

یکی دیگر از استاندارد های بهداشتی که برای دستگاه اسکرابر تدوین شده است، استاندارد بهداشتی HACCP می باشد. مطابق این استاندارد، مخازن این دستگاه می بایست بطور درست و کامل تخلیه شوند و تمامی بخش های دستگاه که به نظافت و ضدعفونی مستمر نیاز دارند، باید به آسانی و بطور کامل در دسترس باشند. به همین دلیل است که اسکرابر های ساخت شرکت Columbus  دارای دیواره هایی صاف ساخته شده از پلی اتیلن فشرده و با قدرت و دوام بالا هستند.

 

 

 

 

درخواست اطلاعات :