meta name="video_type" content="video/mp4" />

سوییپر صنعتی و نظافت واحد های صنعتی

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : RCM گروه : سوییپر کد محصول مربوط : ATOMEPLUS
تولید ضایعات و آلاینده ها در واحد های صنعتی امری اجتناب ناپذیر بوده و حذف و جمع آوری آنها از محیط امری ضروری می باشد. حذف و خروج آلاینده ها و گرد و غبار از محیط کار علاوه بر اینکه سلامت جسمی و روحی افراد شاغل را تامین می نماید، نقش موثری در ارتقا کیفیت محصولات تولیدی و افزایش عمد مفید کف پوش ها دارد. در دنیای مدن و پیشرفته امروزی که تجهیزات مکانیزه جایگزین شیوه های مرسوم و سنتی شده اند، استفاده از دستگاه ای سوییپر در نظافت و جمع آوری آلاینده های خشک، محبوبیت فراوانی یافته است. سرعت و کیفیت بالاتر این دستگاه ها در مقایسه با شیوه های سنتی از مهم ترین دلایل به کارگیری آنها در نظافت می باشد. 

ویژگی های دستگاه سوییپر

سوییپر ها دستگاه های مکانیزه ایی می باشند که با استفاده از سیستم برس زنی آلاینده های خشک را جمع آوری می نمایند. این دستگاه ها معمولا مجهز به یک یا دو برس دیسکی جانبی می باشند که وظیفه هدایت آلاینده ها به بخش میانی دستگاه را بر عهده دارند. آلاینده های جمع آوری شده در قسمت میانی دستگاه در نهایت به واسطه چرخش عقب گرد برس غلطکی مرکزی به داخل مخزن زباله منتقل می شوند. تعبیه مخزن زباله در قسمت انتهایی دستگاه نقش مهمی در  افزایش زاویه دید کاربر داشته و احتمال بر خورد با موانع را به میزان چشمگیری کاهش می دهد. استفاده از سیستم کنترل گرد و غبار بر روی برس های جانبی دستگاه، با مکش کامل ذرات گرد و غبار انتشار یافته ( ناشی از سیستم برس زنی) مانع از انتشار آنها در فضای پیرامون می گردد. 

مزایای استفاده از سوییپر صنعتی

سوییپر ها در مقایسه با شیوه های سنتی نظافت، سرعت و کیفیت بالاتری داشته و در نتیجه نظافت موثر و با کیفیت را در زمان کوتاه تری انجام می دهند. این دستگاه ها به واسطه استفاده از سیستم مکش بر روی برس ها و سیستم فیلتراسیون قدرتمند در مخزن دستگاه از انتشار و باز نشر ذرات گرد و غار در محیط ممانعت نموده و از این رو موجب ارتقا کیفیت هوای محیط می شوند. کاهش در تعداد نیروی خدماتی و در نتیجه کاهش هزینه ها از دیگر مزایای استفاده از این دستگاه ها می باشد. 

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :