meta name="video_type" content="video/mp4" />

لایه برداری عمیق مخازن فلزی با واترجت

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Oertzen گروه : واترجت صنعتی کد محصول مربوط : E400
سطوح مخازن و بشکه های موجود در کارخانجات صنعتی از جمله مواردی هستند که به ندرت نظافت میشوند. این امر باعث تجمع آلودگی ها مانند دوده و سیاهی های ایجاد شده از استفاده مکرر، ممکن است باعث پوسیدگی و خورده شدن بدنه این مخازن گردد. این امر باعث ضرورت نظافت این آلودگی های سرسخت میگردد. دستگاه واترجت صنعتی با داشتن قابلیت شست و شو با فشار قوی توانایی از بین بردن آلودگی های عمیق و رسوب زدایی از سطوح دارد. استفاده از این دستگاه راهکار مناسبی برای نظافت تجهیزات و قطعات در واحد های صنعتی میباشد.

مزایای شست و شوی صنعتی

کارواش صنعتی فشار قوی با کاربردهای متفاوت مشکلات نظافتی مرتبط با صنعت را به راحتی برطرف میکند. شستشوی مخازن صنعتی موجب رفع آلودگی های عمیق در آنها شده و کاهش احتمال خرابی و افزایش طول عمر این تجهیزات را به همراه دارد. بعلاوه آلودگی بجا مانده بر سطوح مخازن باعث ایجاد رسوب گردیده و احتمال خرابی در آنها را افزایش میدهد این امر باعث افزایش هزینه های تعمیرات میگردد. استفاده از واترجت های صنعتی جهت نظافت دوره ای این مخازن باعث کاهش این هزینه ها میشود. شستشوی تجهیزات حساس و افزایش سرعت در نظافت و کیفیت بالا از جمله مواردی است که با استفاده از این دستگاه برای صنایع و کارخانجات فراهم میگردد. لایه روبی، رسوب زدایی و قابلیت حذف پوشش قدیمی صنایع بزرگ با کمترین میزان مصرف آب در کوتاه ترین زمان، با کمک گرفتن از واترجت های صنعتی به سهولت انجام میگیرد.

کاربردهای دستگاه واترجت صنعتی

از این دستگاه میتوان برای شستشوی خودرو های کوچک، ماشین آلات صنعتی، نظافت کارخانجات و آشپزخانه های صنعتی استفاده کرد. شست و شوی نمای ساختمان، سطح و جداول خیابان ها، کفپوش ها و در و پنجره ها مواردی است که از نمونه های خانگی این محصول میتوان بهره برد. واترجت صنعتی در انجام عملیات سخت مانند برش فلزات، تخریب و رنگ بری بتن نیز کاربرد دارد.

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :