meta name="video_type" content="video/mp4" />

رسوب زدایی با واترجت

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Kranzle گروه : واترجت صنعتی کد محصول مربوط : THERMC13/180

سطوح و تجهیزات صنعتی در کارگاه ها و کارخانجات اغلب به مرور زمان و تماس با انواع آلودگی های موجود در محیط دچار جرم و یا رسوب میشوند. شستشو و نظافت این دسته از آلودگی ها به مراتب سخت تر و دشوارتر از زمانی است که آلودگی ها به صورت سطحی باشند. از طرفی رها کردن آنها به حال خود ممکن است باعث بروز اشکال در عملکرد دستگاه و یا کاهش راندمان کاری آن شود. با کمک واترجت صنعتی و با فشار آب بالا میتوان این رسوب ها و جرم ها را به سادگی از سطوح حذف کرد.

واترجت فوق فشار قوی

دستگاه های واترجت از آب پر فشار برای حذف آلودگی ها و لایه ها نامطلوب سطوح بهره می برند. مدل های فوق فشار قوی این دستگاه با برخورداری از فشار کاری بالا در محدود 250 تا چند هزار بار برای استفاده در کاربرد های خاص مانند رنگ بری و لایه برداری طراحی شده اند. عملکرد واترجت فوق فشار قوی مشابه دیگر واترجت ها بوده اما تفاوت هایی در ابعاد، فشار عملیاتی و قدرت پمپ و موتور و بخش های دیگر دیده میشود. بکارگیری آب پر فشار در این دستگاه ها جایگزین روش های تخریبی آسیب زا و هزینه بر شده و نتیجه فوق العاده را در اموری چون لایه برداری، زنگ بری و رسوب زدایی بدست میدهد.

کاربردهای واترجت فوق فشار قوی

با استفاده از تجهیزات مخصوص میتوان از این دستگاه برای کاربرد های صنعتی بسیاری بهره برد. این دستگاه با پاشش آب پر فشار بر روی سطوح، علاوه بر از بین بردن آلاینده ها توانایی ویژه ایی در لایه برداری، تخریب بتن، کندن آسفالت و پاک کردن قیر، زنگ بری از روی بدنه کشتی ها و تجهیزات صنعتی و لجن زدایی کشتی ها را دارا بوده و از این رو کارآیی ویژه ای در انجام عملیات سنگین صنعتی دارند.


تگ ها :

رسوب زدایی

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :