meta name="video_type" content="video/mp4" />

سوییپر سرنشین دار راه حلی بسیار کارآمد

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : RCM گروه : سوییپر کد محصول مربوط : SLALOM

انبارهای بزرگ صنعتی که از مساحت بالایی برخوردارند، در معرض آلودگی های ریز و درشت از جمله گرد و خاک می باشند. در این محیط های وسیع، استفاده از نیروی انسانی جهت نظافت بسیار زمانبر است و نیازمند استفاده از تعداد بالای افراد برای نظافت می باشد.لذا برای نظافت آلودگی‌های به وجود آمده در این مکان ها، استفاده از دستگاه سوییپر بسیار موثر و کارامد می باشد.

سوییپر دستگاهی است که برای جارو کردن، نظافت و پاک سازی محیط های مختلف از جمله کارخانجات، انبارها، خیابان های شهری و... کاربرد دارد. سویپرها از سرعت بالایی برخوردارند و می توانند در زمان کوتاهی مساحت بالایی را پاکسازی نمایند.

برای نظافت انبارهایی با مساحت بالا  از دستگاه های سویپر صنعتی سرنشین دار استفاده می گردد که موجب می گردد، امر نظافت با سرعت بسیار بالایی انجام پذیرد.

از جمله نکات حائز اهمیت در انبار ها حفظ کیفیت مواد اولیه می باشد  و این امر با رعایت نظافت درکارگاه ها میسر می گردد. در روش های نظافت دستی میزان گرد و خاک به وجود آمده بسیار زیاد است و با انباشته شدن این ذرات معلق بر روی مواد اولیه، کاهش کیفیت در مواد اولیه را خواهیم داشت. از طرفی استفاده از مواد اولیه با کیفیت پایین، موجب کاهش سطح کیفیت محصول نهایی گشته که این موضوع باعث کاهش در سود آوری تولیدکنندگان می گردد.

در سوییپرها به دلیل وجود سیستم مکش، باعث جلوگیری از بلند شدن گرد و خاک در محیط شده که این مزیت موجب حفظ کیفیت مواد اولیه و در نهایت موجب تولید محصول با کیفیت می گردد.

مزایای استفاده از سوییپر صنعتی Slalom E

این جاروی صنعتی از نوع سرنشین دار است و از ابعاد کوچک و بسیار مناسبی برخوردار است که برای عبور در بین قفسه ها، راهرو های باریک و فضاهای کوچک قدرت مانور بالایی را دارد. مزیت دیگر این دستگاه سویپر، شارژی و باتری دار بودن آن است که در انبارهای صنعتی مسقف استفاده از سوییپر‌های دیزلی ممکن نیست و موجب به وجود آوردن هوای نا مناسب برای کارکنان انبارها می گردد. به همین منظور برای حفظ سلامت هوای انبارهای مسقف، استفاده از این دستگاه بسیار مفید و کارامد می باشد.

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :