meta name="video_type" content="video/mp4" />

جمع آوری آلودگی محوطه کارخانه و انبار با سوییپر

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : RCM گروه : سوییپر کد محصول مربوط : DUEMILA

نظافت محوطه کارخانه ها و انبارها به اندازه نظافت محیط های داخلی این مراکز حائز اهمیت می باشد. بسته به نوع کاربری کارخانه آلودگی های ایجاد شده متغیر است و می تواند شدت بیشتر و یا کمتر داشته باشد. اغلب کارخانه ها، انبارها و محوطه های باز آن ها وسعت بالایی دارند و در صورت وجود حجم زیادی از آلودگی مشکلات فراوانی در محیط کار به وجود خواهد آمد. از طرف دیگر جمع آوری زباله ها و ضایعات از طریق شیوه های دستی بسیار دشوار و زمان بر بوده و نیروهای انسانی را دچار زحمت و خستگی کرده و پخش شدن گرد و خاک در هوا سلامت آنان و دیگر کارکنان را با خطر مواجه می کند. در چنین شرایطی استفاده از دستگاه های مکانیزه نظافتی راه حلی مناسب و کارآمد به شمار می آید.

نظافت محیط های صنعتی با سوییپر صنعتی

دستگاه سوییپر به منظور نظافت سطح زمین در محیط های وسیع طراحی و ساخته شده است و می تواند حجم بالایی از آلودگی ها را در مدت زمانی کوتاه و بدون ایجاد مزاحمت برای کاربر و دیگر افراد جمع آوری کند. سوییپر صنعتی دارای ساختاری صنعتی و کاملاً مقاوم می باشد از همین رو جهت استفاده در کارخانه ها و انبارها بسیار مناسب بوده و شرایط محیطی این دسته از امکان سازگاری کامل دارد. سویپر صنعتی یا جاروب خیابانی با برخورداری از قدرت بالا آلاینده های سطح زمین را به خوبی جمع آوری می کند و در مخزن خود جای می دهد.

ویژگی های سوییپر صنعتی کابین دار

برخی از انواع دستگاه های سوییپر صنعتی مجهز به کابین هستند که به این ترتیب امکان استفاده از این دستگاه در شرایط آب و هوایی مختلف فراهم می آورد، به این معنا که به دلیل داشتن سیستم سرمایشی و گرمایشی در آب و هوای گرم و سرد قابل به کارگیری می باشد. استفاده از دستگاه سوییپر سبب کاهش زمان نظافت، کاهش هزینه ها، افزایش بهره وری و افزایش بازدهی کاربران می گردد. از طرف دیگر فرآیند نظافت را با کیفیت بسیار مطلوب و ضریب ایمنی بالا به انجام می رساند.

 

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :