meta name="video_type" content="video/mp4" />
در حال بارگزاری ویدئو...
کد محصول مربوط : QUADRO800TST برند : Kranzle گروه : واترجت صنعتی

جرم گیری قطعات فلزی با واترجت

تجهیزات و قطعات ماشین آلات صنعتی که در صنایع و کارخانجات استفاده میشوند، بر اثر استفاده و تماس با مواد و آلاینده های محیط دچار آلودگی میگردند. این آلودگی ها در اثر گذشت زمان و عدم نظافت کامل به آلودگی های عمیق و ماندگار تبدیل شده و باعث کاهش بازده کاری دستگاه ها و یا پایین آمدن سطح ایمنی هنگام کار با آنها میشوند. از این رو نظافت و جرم زدایی از این تجهیزات و دستگاه ها از اهمیت بالایی برخوردار است. دستگاه واترجت صنعتی با توانایی پاشش آب با فشار بالا به عمق این آلودگی ها نفوذ کرده و این جرم ها را از سطوح فلزی دستگاه جدا میکند. جرم گیری و رسوب زدایی با واترجت صنعتی به دلیل میزان مصرف پایین آب و عدم نیاز به مواد شوینده به هنگام نظافت، در کاهش هزینه های کارگاه های صنعتی و کارخانجات تولیدی تاثیر بسیاری دارد.

واترجت های فشار قوی آب سرد

واترجت آب سرد با پاشش آب پر فشار بر سطوح آلودگی ها را از سطوح فلزات و بتن جدا نموده و بازده شستشوی کاربر نسبت به روش های نظافت جرم گیری معمولی به مراتب بهبود میبخشد. این دستگاه با استفاده از پمپ آب ورودی با فشار معمولی را به آب با فشار بالا تبدیل کرده و از طریق شلنگ فشار قوی به تفنگی انتقال میدهد. تفنگی واترجت قابلیت قطع و وصل جریان آب پر فشار بدون خاموش و روشن کردن دستگاه را دارد. آب پر فشار با عبور از لنس به نازل میرسد و از طریق آن به سطح مورد نظر پاشش میشود.

مزایای استفاده از واترجت صنعتی

استفاده از دستگاه واترجت در شستشوی سطوح مختلف دارای مزایای متعددی است. قدرت تمیز کنندگی بالا به دلیل انرژی زیاد آب دارای فشار بالا، کاهش هزینه ها به دلیل کاهش هزینه نیروی کار و کاهش مصرف آب و مواد شوینده، امکان شستشوی بخش های دارای محدودیت دسترسی، سازگار با محیط زیست به دلیل استفاده از آب بعنوان عامل شوینده اصلی و عدم استفاده از مواد شوینده، قابلیت شستشوی انواع سطوح هموار و ناهموار مقاوم در برابر آب از اصلی ترین مزایای این دستگاه به حساب می آیند.

درخواست اطلاعات :