meta name="video_type" content="video/mp4" />

رنگ بری با واترجت

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Kranzle گروه : واترجت صنعتی کد محصول مربوط : QUADRO800TST
استفاده از پوشش رنگ بر روی تجهیزات و قطعات فلزی به منظور محافظت از خوردگی امری متداول در صنایع می باشد. اگر چه پوشش رنگ ایجاد شده با گذشت زمان و در اثر عوامل محیطی چون نور آفتاب یا نزولات جوی و سرما یا گرمای محیط از بین می رود، نیاز به مرمت و باز سازی دارد. از آنجایی که استفاده از رنگ بر روی سطوح تمیز و عاری از لایه های رنگ قدیمی باعث افزایش استقامت و پایداری لایه رنگ جدید شده و طول عمر مفید آن را افزایش می دهد، همواره قبل از ایجاد لایه رنگ جدید، لایه قبلی به طور کامال حذف می گردد. استفاده از شیوه های نوین و دستگاه های مکانیزه ایی چون دستگاه های واترجت توانایی بالایی در نظافت و لایه برداری سریع و با کیفیت سطوح دارند. 

معرفی دستگاه های واترجت صنعتی

دستگاه های واترجت یا شوینده های فشار قوی با استفاده از پاشش آب پر فشار تمامی آلاینده های چسبیده به سطوح را نظافت نموده و سطوحی عاری از آلودگی ایجاد می نمایند. ورودی آب، پمپ آب، موتور، شیلنگ فشار قوی، لنس ها و نازل ها بخش های اصلی دستگاه های واترجت یا شوینده های فشار قوی می باشند. فشار آب وارد شده در داخل دستگاه به واسطه موتور و پمپ افزایش یافته و در نهایت از طریق شلنگ ، لنس ها و نازل ها به بیرون پاشش می شود. فشار آب خروجی و سرعت جریان آب یا دبی دو فاکتور مهم در دستگاه واترجت می باشند. هر چه فشار دستگاه واترجت بیشتر باشد، توانایی دستگاه در حذف آلودگی های عمیق بیشتر خواهد بود و هر چه سرعت یا دبی آب بیشتر باشد، سرعت عملیات نظافت بیشتر شده و آلودگی ها در زمان کوتاه تری از بین می روند. 

مزایای استفاده از دستگاه واترجت صنعتی

دستگاه های واترجت در مقایسه با شیوه های سنتی با سرعت و کیفیت بالاتری عملیات نظافت را انجام می دهند. حجم آب مصرفی در دستگاه های واترجت بسیار پایین تر از نظافت با شلنگ آب بوده و از این رو تاثیر قابل ملاحظه ایی در کاهش مصرف آب دارند از این رو دستگاه هایی ساز گار با محیط زیست می باشند. این دستگاه ها با کاهش در تعداد نیروی خدماتی موجب کاهش هزینه ها و در نهایت سود آوری صنایع می شوند.

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :