meta name="video_type" content="video/mp4" />
در حال بارگزاری ویدئو...
کد محصول مربوط : QUADRO800TST برند : Kranzle گروه : واترجت صنعتی

نظافت تاسیسات با واترجت

نظافت و شستشوی تجهیزات صنعتی علاوه بر اینکه باعث افزایش عمر مفید دستگاه ها و تجهیزات صنعتی می شوند، نقش مهمی در عملکرد دستگاه ها و کیفیت محصولات تولیدی دارند. نظافت دستی و سنتی ماشین آلات و قطعات صنعتی بسیار زمان بر بوده و از کیفیت مناسبی نیز بر خوردار نمی باشد. از این رو استفاده از شیوه های نوین و بکار گیری دستگاه هایی چون واترجت های صنعتی بهترین گزینه برای نظافت موثر، با کیفیت، سریع و کم هزینه می باشد.

اساس عملکرد دستگاه واترجت

دستگاه های واترجت متشکل از ورودی آب، پمپ، موتور، شیلنگ فشار قوی، لنس ها و نازل ها می باشند. فشار آب ورودی به داخل دستگاه واترجت به واسطه پمپ و موتور دستگاه افزایش یافته و در نهایت آب پر فشار توسط شیلنگ فشار قوی، لنس ها و نازل ها به بیرون پاشش می گردد. فشار آب و دبی یا سرعت آب خروجی دو فاکتور مهم و کلیدی در دستگاه های واترجت می باشند. هر چه فشار آب خروجی بیشتر باشد، توانایی دستگاه در نظافت آلاینده های عمیق افزایش یافته و هر چه دبی یا سرعت آب بیشتر باشد، سرعت عملیات نظافت افزایش می یابد.

ویژگی های استفاده از دستگاه های واترجت به جای شیوه های سنتی نظافت

سرعت و قدرت نظافت با دستگاه های واترجت بسیار بالاتر و بیشتر از شیوه های سنتی می باشد. این دستگاه ها با کاهش در تعداد نیروی خدماتی و زمان لازم برای نظافت تاثیر قابل ملاحظه ایی در کاهش هزینه ها دارند. حجم آب مصرفی در نظافت با دستگاه های شوینده فشار قوی بسیار پایین تر از شستشو با شلنگ معمولی بوده و از این رو دستگاه هایی سازگار با محیط زیست می باشند. شیر تنظیم فشار دستگاه امکان تنظیم فشار آب خروجی متناسب با عملیات نظافتی را برای کاربر فراهم می نماید. از دیگر ویژگی های این مدل از واترجت ها می توان یه سیستم قطع کن اتوماتیک اشاره نمود که با رها شدن ماشه تفنگی و قطع خروج آب، عملکرد پمپ متوقف شده و مانع از استهلاک پمپ و کاهش عمر مفید دستگاه واترجت می گردد.

درخواست اطلاعات :