meta name="video_type" content="video/mp4" />

شستن خطوط تولید با واترجت

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : other گروه : واترجت صنعتی کد محصول مربوط : OTHER
نظافت و شستشوی تجهیزات صنعتی علاوه بر اینکه موجب افزایش طول عمر دستگاه ها می شود، تاثیر به سزایی در افزایش کیفیت محصولات و بهره وری صنایع دارد. صنایع غذایی از جمله صنایعی هستند که در ارتباط مستقیم با سلامت افراد جامعه بوده و از این رو نیازمند رعایت کامل اصول بهداشتی هستند. از سوی دیگر استفاده از مواد شوینده برای نظافت و ضد عفونی سطوح در این صنایع با محدودیت هایی همراه می باشد، از این رو استفاده از دستگاه های واترجت آب گرم علاوه بر افزایش کیفیت نظافتی، با استفاده از حرارت بالای آب، انواع آلودگی های چرب و روغنی را از خطوط تولید نظافت نموده و تا حدودی زیادی آنها را ضد عفونی می نماید.

معرفی دستگاه های واترجت صنعتی

دستگاه های واترجت یا شوینده های فشار قوی با استفاده از آب پر فشار تمامی آلاینده های چسبیده به سطوح را کنده و نظافت می نمایند. دو فاکتور مهم در دستگاه های واترجت عبارتند از فشار آب خروجی و سرعت یا دبی آب. هر چه فشار آب خروجی از دستگاه بیشتر باشد، توانایی بیشتری در نظافت و کندن آلاینده های عمیق داشته و هر چه سرعت آب خروجی بیشتر باشد، سرعت عملیات افزایش یافته و نظافت در زمان کوتاه تری انجام می گیرد. دستگاه های واترجت بر اساس دمای آب خروجی به دو گروه واترجت های آب گرم و واترجت های آب سرد تقسیم می شوند.

ویژگی های واترجت آب گرم

واترجت های آب گرم به منظور افزایش دمای آب وارد شده در داخل دستگاه مجهز به سیستم گرمکن می باشند. قیمت شوینده های فشار قوی آب گرم از نمونه های آب سرد بیشتر بوده و هزینه های تعمیر و نگهداری بالاتری دارند. از آنجایی که این دستگاه ها علاوه بر فشار بالای آب از دمای بالا نیز برای نظافت استفاده می نمایند، توانایی ویژه ایی در نظافت و شستشوی آلاینده های چرب و روغنی دارند. عدم استفاده از مواد شوینده برای نظافت آلاینده های چرب و روغنی موجب افزایش کارآیی این دستگاه ها در صنایع غذایی شده است. وزن و ابعاد این دستگاه ها به واسطه تجهیز به سیستم گرمکن، از واترجت های آب سرد بیشتر بوده و به فضای بیشتری برای نگهداری نیاز دارند.

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :