meta name="video_type" content="video/mp4" />

شستشو و جرم زدایی قطعات با واترجت

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Kranzle گروه : واترجت صنعتی کد محصول مربوط : THERMC13/180

در کارگاه ها و کارخانه های صنعتی انواع گوناگونی از قطعات و تجهیزات موجود بوده که لازم است شستشو و لایه برداری شوند. در چنین شرایطی شستشوی قطعات و تجهیزات تنها به معنای پاکیزگی نیست بلکه حذف آلودگی های سطحی و عمقی به شدت بر بهبود عملکرد و طول عمر این اجزا تأثیر می گذارد. در نهایت این امر میزان خرابی ها کاهش یافته و از هزینه های تعمیر و نگهداری کاسته می شود. به همین منظور دستگاه های حرفه ای و کارآمد نظافتی هم چون واترجت صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند.

واترجت صنعتی سازگار با محیط های صنعتی

شوینده های فشار قوی با هدف انجام شستشوهای عمیق صنعتی تولید شده اند بنابراین از طراحی دقیق مهندسی برخوردار می باشند و می توانند در محیط های سخت صنعتی به انجام عملیات سنگین بپردازند. این دستگاه ها قابلیت کارکرد طولانی مدت دارند و با شرایط محیط های صنعتی سازگار هستند. تجهیزات و قطعات صنعتی همواره در معرض آلاینده هایی مانند گرد و خاک و مواد چرب و روغنی قرار می گیرند که در صورت عدم نظافت و شستشوی صحیح، منجر به خرابی خواهد شد و هزینه های سنگین تعمیر و نگهداری به باز خواهد آمد.

شستشوی تجهیزات با کارواش آب گرم

دستگاه واترجت صنعتی آب گرم این قابلیت را دارد که آلودگی های چرب و روغنی یا به اصطلاح آلاینده های الکترواستاتیک را از میان بردارد، از همین رو برای شستشوی قطعات صنعتی که احتمال وجود چنین آلودگی هایی دستگاه واترجت آب گرم می تواند به عنوان بهترین و کارآمدترین گزینه مطرح شود. این دستگاه بدون آسیب رساندن به سطوح با قدرت بالا و کیفیت فوق العاده فرآیند شستشو انجام می گردد. جریان پر فشار آب گرم آلودگی های چرب را بدون نیاز به مصرف مواد تمیز می کند بنابراین یک دستگاه سازگار با محیط زیست به شمار می آید. با شستشوی حرفه ای تجهیزات صنعتی میزان خرابی ها و استهلاک آن ها به میزان قابل توجهی کاهش یافته و بهره وری واحدهای صنعتی افزایش می یابد. 

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :