meta name="video_type" content="video/mp4" />

شستشوی کف فروشگاه با اسکرابر خودرویی

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Columbus گروه : اسکرابر کد محصول مربوط : ARA80BM100
فروشگاه های بزرگ و هایپر مارکت ها به واسطه تامین قسمت اعظم مایحتاج خانواده ها و افراد جامعه، همواره مملو از جمعیت بوده و در نتیجه آمد و شد بالای افراد مستعد انواع آلودگی ها می باشند. مسلما ماندگاری آلاینده ها بر روی سطوح کف در این محیط ها نمه تنها جلوه های بصری محیط را به میزان قابل ملاحظه ای کاهش می دهد بلکه به واسطه انتشار بوی نامطبوع و کاهش استاندارد های بهداشتی محیط می تواند تاثیرات مخرب و سویی بر روی میزان فروش و بهره وری کسب و کار داشته باشد. با توجه به اینکه استفاده از شیوه های سنتی و دستی نظافت قادر به تامین تمامی نیاز های نظافتی محیط نمی باشد، استفاده از تجهیزات مکانیزه و صنعتی چون دستگاه های اسکرابر صنعتی که به طوئر خاص و تخصصی برای شستشو و نظافت سطوح کف طراحی و تولید شده اند گزینه ای مناسب و مقرون به صرفه برای شستشوی ایده ال و درخور توجه برای فروشگاه های بزرگ و هایپر مارکت ها می باشند. 

ساز و کار دستگاه کف شوی صنعتی

اسکرابر یا کف شوی صنعتی ستگاه کاملا مکانیزه برای شستشو و نظافت سطوح کف می باشد که با استفاده از پاشش آب و سیستم برس زنی تمامی آلاینده های چسبیده بر روی سطوح را شستشو داده و نظافت می نماید. دستگاه اسکرابر صنعتی به منور جمع آوری مایعات آلوده ناشی از شستشو و خشک نمودن سطوح در حین عملیات شستشو و نظافت مججهز به سیستم تی و مکنده بوده و از این رو با جمع آوری و مکش کامل مایعات با یک بار عبور دستگاه از روی سطوح، سطوحی تمیز ، خشک و عاری از آلودگی بر جای می گذارد.

انواع دستگاه های اسکرابر 

اسکرابر های صنعتی بر اساس نوع هدایت دستگاه به دو دسته اسکرابر های دستی واسکرابر های خودرویی دسته بندی می شوند. نمونه های دستی مجهز به دسته بوده و کاربر با قرار گرفتن در پشت دستگاه وظیفه هدایت ان را بر عهده می گیرد در حالیکه نمونه های خودرویی مجهز به صندلی بوده و کاربر با نشستن بر روی صندلی دستگاه را هدایت می نماید. پهنای کاری و ابعااد نمونه های دستی اسکرابر در مقایسه با کف شوی های خودرویی کوچک تر بوده و از این رو برای شستشو و  نظافت معابر باریک و متراکم گزینه مناسب می باشند در حالیکه نمونه های خودرویی با توجه به ساختار و پهنای کاری برای شستشو و نظافت محیط هایی با ابعاد متوسط تا بزرگ طراحی و ساخته شده اند. 

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :