meta name="video_type" content="video/mp4" />

شستشوی تجهیزات صنایع غذایی با دستگاه واترجت آب سرد

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Kranzle گروه : واترجت صنعتی کد محصول مربوط : 800tst

تمیز و بهداشتی بودن محیط تولید محصولات در صنایع غذایی از اهمیت بالایی برخوردار است. به همین دلیل کارفرمایان این صنایع، می بایست از تجهیزات نظافتی مناسبی برای شستشوی سطح زمین و تجهیزات بهره ببرند. عدم توجه به عملیات شستشو، در دراز مدت علاوه بر کاهش سطح سلامت محصولات و کیفیت آن ها و احتمال اختلال در دستگاه ها بر روی سلامت کارکنان نیز تاثیر گذار است. دستگاه واترجت از جمله کارآمدترین تجهیزات شستشو در محیط های صنعتی می باشد. این دستگاه در صنایع غذایی با پاشش آب پر فشار، به خوبی از پس شستشوی تجهیزات، دستگاه ها و سطح زمین بر می آید.


بخش های مختلف دستگاه واترجت

دستگاه واتر جت، از چند بخش اصلی موتور، پمپ، شلنگ فشار قوی، لنس، نازل و تفنگی تشکیل شده است. پمپ دستگاه وظیفه افزایش فشار آب ورودی به آن را بر عهده دارد. آب خروجی از پمپ به شلنگ فشار قوی دستگاه رفته و از آنجا به سمت لنس و نازل منتقل می شود. شلنگ فشار قوی دارای استحکام بالایی بوده و در برابر فشار آب مقاوم است. برای تعیین نحوه پاشش آب از خروجی دستگاه، می بایست نازل مناسبی انتخاب نمود. نازل های با زاویه پاشش مختلف صفر، 15 و.. و همچنین نازل هایی خاص همچون نازل های دوار از جمله این تجهیزات هستند که هرکدام کاربرد خاص خود را دارند.


تقسیم بندی شوینده های فشار قوی بر اساس فشار کاری

یکی از تقسیم بندی های مربوط به دستگاه های واترجت، براساس فشار کاری دستگاه می باشد. واتر جت هایی که دارای فشار کاری پایین تا 130 بار هستند، برای انجام عملیات های سبک خانگی و تجاری مورد استفاده قرار می گیرند. شستشوی خودرو، حیاط خانه، محوطه فضای سبز، باغ و باغچه و ورودی خانه از جمله این امور می باشد که به فشار کاری چندان بالایی نیاز ندارند. شوینده هایی با فشار عملیاتی 130 تا حدود 500 بار، در محیط های صنعتی به منظور حذف آلودگی های عمیق استفاده می شوند. شستشوی تجهیزات، دستگاه ها و رفع آلودگی های عمیق محیط کاری، از جمله کاربرد های این دسته از واترجت ها در صنایع می باشد. دسته آخر واترجت ها، فشار کاری بالاتر از 500 بار داشته و برای انجام عملیات های خاص و دشواری چون تخریب بتن، رنگ بری و لایه برداری کاربردی اند.

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :