meta name="video_type" content="video/mp4" />
در حال بارگزاری ویدئو...
کد محصول مربوط : ARA80BM100 برند : Columbus گروه : اسکرابر

اسکرابر خودرویی در نظافت ساختمان طبقاتی

نظافت مراکز و مجتمع های تجاری، به دلیل وسعت زیاد راهرو ها و تعداد زیاد طبقات از امور زمان بر میباشد. از طرفی به دلیل اهمیت حفظ نظافت و بهداشت آنها، امری ضروری و غیر قابل چشم پوشی است. سطوح این محیط ها به دلیل استفاده مکرر مراجعین بستری برای تجمع انواع آلودگی ها میباشد، از این رو لازم است به صورت روزانه مورد نظافت قرار گیرند. دستگاه اسکرابر صنعتی به دلیل مجهز بودن موتور الکتریکی و استفاده از باتری قابل شارژ، قابلیت استفاده در اینگونه مکان های پر تردد را بدون ایجاد مشکل و مزاحمت برای افراد حاضر در راهرو ها امکان پذیر میکند. این دستگاه با دارا بودن مخزن بزرگ برای جمع آوری آلودگی ها و پهنای شستشوی بالا، در محیط هایی با وسعت زیاد مناسب است. این ویژگی های اسکرابر صنعتی موجب تسریع فرایند نظافت میشوند.

اسکرابر صنعتی سرنشین دار

اسکرابر ها در دو نوع کلی سرنشین دار و دستی طراحی و تولید میشوند. اسکرابر سرنشین دار به دلیل داشتن صندلی برای نشستن کاربر، میزان خستگی وی را در هنگام انجام نظافت محیط به حداقل میرساند. این نوع اسکرابر صنعتی به اسکرابر خودرویی نیز شناخته میشود. هدایت این دستگاه به وسیله فرمان و همانند خودرو صورت میگیرد. کاربرد این دسته از اسکرابر ها به دلیل سرعت بالای انجام فرایند نظافت در ساختمان ها و مراکز تجاری که دارای طبقات زیادی هستند مورد استقبال افراد قرار میگیرد. 

منبع تغذیه اسکرابر صنعتی

اسکرابر های صنعتی از موتور الکتریکی استفاده میکنند، از این رو مناسب نظافت محیط های سرپوشیده و راهرو های ساختمان طبقاتی هستند. منبع تغذیه این دستگاه از دو روش اتصال مستقیم به برق شهری و یا باتری قابل شارژ صورت میگیرد. اسکرابر باتری دار به دلیل نداشتن کابل برق، در محیط هایی که میزان تردد افراد زیاد است و یا موانع متعددی در مسیر نظافت وجود دارد مناسب تر بوده و پیشنهاد میشود.

درخواست اطلاعات :