meta name="video_type" content="video/mp4" />

انواع دستگاه های نظافت صنعتی

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : other گروه : سایر کد محصول مربوط : IndustrialCleaning

با گسترده شدن صنایع و کارخانجات، پرداختن به امر نظافت آنها امری اجتناب ناپذیر است. حفظ نظافت محیط های صنعتی علاوه بر افزایش کیفیت بهداشت و سلامت، بر میزان ایمنی کار در این واحد های صنعتی و تولیدی را نیز تاثیر دارد. با استفاده از دستگاه های نظافت صنعتی می توان به سادگی همه فرآیند های گوناگون صنعتی اعم از نظافت و شستشوی تجهیزات و اماکن صنعتی، انتقال مواد و... را انجام داد. انواع دستگاه ها و تجهیزات نظافت صنعتی در ادامه به ور مختصر معرفی میشوند.

سوییپر

دستگاه نظافتی با قابلیت جمع آوری ذرات و آلودگی ها از محیط های کارگاه و مراکز تجاری است. این دستگاه در مدل های دستی و سرنشین دار برای بهبود کیفیت و سرعت بخشیدن به فرایند نظافت در این صنایع به کار میرود.

اسکرابر

کفشو یا اسکرابر، از تجهیزات نظافت صنعتی است که جهت شستشوی سطوح در مراکز تجاری، انبار کارگاه ها و سالن ها مورد استفاده قرار میگیرد. این دستگاه در دو مدل دستی و سرنشین دار ارائه میشود. این دستگاه با آسان کردن و سرعت بخشیدن به فرآیند شستشو، باعث افزایش بازده کاربر در نظافت محوطه های گسترده میشود.

جاروی مرکزی

جارو های صنعتی با کارآیی های اصلی نظافت و جابجایی مواد در صنایع کاربرد دارد. نظافت ذرات به جا مانده از تولیدات صنعتی، حذف گرد و غبار دستگاه ها، بهبود عملکرد و افزایش عمر آنها و در برخی نمونه ها جدا سازی مواد و جابجایی آنها توسط این جارو های صنعتی صورت میگیرد. این جاروها قابلیت جمع آوری انواع آلودگی های جامد و مایع را دارند و در برخی نمونه ها میتوانند مواد و گازهای سمی را نیز جمع آوری و از محیط کارگاه خارج کنند.

واترجت ها

واترجت یا شوینده فشار قوی با استفاده از فشار آب بالا به برطرف کردن زنگ زدگی، رنگ بری، جرم زدایی و شستشوی ماشین آلات صنعتی کمک میکند. این شوینده فشار قوی با کاهش میزان مصرف آب برای شستشو راهکاری بهینه برای نظافت و استفاده در کار های صنعتی میباشد. شستشو با آب گرم و سرد از قابلیت های این دستگاه به حساب می آید.

کارواش دروازه ای و تونلی

کارواش دروازه ای و تونلی از تجهیزات نظافت صنعتی است و برای شستشوی ماشین های کوچک و بزرگ استفاده میشود. این دستگاه با داشتن برس های عمودی و افقی، مجهز بودن به سامانه پاشش آب و مواد شوینده، شستشوی خودرو را با سرعت بالا و مصرف آب کم امکان پذیر میکند.


درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :