meta name="video_type" content="video/mp4" />
در حال بارگزاری ویدئو...
کد محصول مربوط : ARA88BM100 برند : Columbus گروه : اسکرابر

شستشوی سطوح با اسکرابر

نظافت و شستشوی سطوح کف همواره به عنوان دغدغه ایی مهم برای صاحبان و مدیران ساختمان ها مطرح بوده است. نظافت و تمیزی این سطوح علاوه بر اینکه تاثیر بسزایی در تامین سلامت و ارتقا سطوح بهداشتی محیط دارد، نقش مهمی در حفاظت از کف پوش ها و افزایش عمر مفید آنها داشته و باعث رضایتمندی ساکنین و مراجعه کنندگان از سیستم مدیریتی می باشد. استفاده از شیوه های سنتی برای نظافت موثر و با کیفیت سطوح کف، کارآیی چندانی نداشته و علاوه بر کیفیت نامناسب، هزینه بالایی را در بر گرفته و بسیار زمان بر می باشدريال در حالیکه شیوه های نوین نظافت و دستگاه هایی چون اسکرابر ها یا کف شوی های صنعتی با کاهش در زمان لازم برای نظافت سطوح، موجب ارتقا کیفیت نظافتی و تامین سلامت محیط می شوند.

آشنایی با اسکرابر ها

اسکرابر ها یا کف شوی های صنعتی دستگاه های مکانیزه می باشند که شامل مخازن مجزا برای آب تمیز و کثیف، برس دیسکی، موتور مکنده و تی بوده و با استفاده از پاشش آب و چرخش دورانی برس دیسکی تمامی آلودگی های چسبیده به سطح را نظافت می نمایند. این دستگاه ها با مکش آب کثیف ناشی از شستشو توسط تی و موتور مکنده نصب شده در انتهای دستگاه، و انتقال آن به داخل مخزن آب کثیف سطوحی خشک و عاری از آلودگی ایجاد می نماید. این دستگاه ها بر اساس نوع هدایت دستاه به دو دسته کف شوی های دستی و کف شوی های سرنشین دار یا خودرویی تقسیم می شوند. ابعاد نمونه های سرنشین دار از کف شوی های دستی بزرگتر بوده و برای نظافت اماکن وسیع گزینه مناسب تری می باشند.

مزایای استفاده از اسکرابر ها

به منظور افزایش توان نظافتی دستگاه و ضد عفونی می توان از مواد شوینده در مخزن آب تمیز دستگاه های کف شوی استفاده نمود. این دستگاه ها به منظور ارتقا کیفیت نظافتی از عملیات پیش شستشو استفاده می نمایند. تی متحرک نصب شده در انتهای دستگاه قابلیت تغییر ارتفا داشته و از این رو با بالا نگه داشتن دستگاه به مواد شوینده پاشش شده بر روی سطوح فرصت کافی برای غلبه بر ذرات آلاینده داده شده و در نهایت با استفاده از تی، تمامی آلودگی ها و مواد پاشش شده بر روی سطوح جمع آوری می گردد.

درخواست اطلاعات :