meta name="video_type" content="video/mp4" />

نظافت لابی هتل با اسکرابر

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Columbus گروه : اسکرابر کد محصول مربوط : RA55K40
سطوح لابی هتل ها به خاطر تردد بالای افراد و مراجعه کنندگان مستعد انواع آلودگی ها بوده و از این رو نظافت و شستشوی سطوح علاوه بر حفظ درخشش و براقیت می تواند تاثیر بسزایی در افزایش عمر مفید کف پوش ها داشته باشد.  استفاده از شیوه های سنتی تی کشی نه تنها نمی تواند نظافت مطلوب و با کیفیت ارایه دهد بلکه با ایجاد محدودیت در دسترسی افراد به نقاط شسته شده، تاثیر نامطلوبی در رضایتمندی مسافران از خدمات ارایه داده شده خواهد داشت، در حالیکه استفاده از شیوه های نوین نظافتی و به کار گیری دستگاه های اسکرابر صنعتی ضمن افزایش سرعت و کیفیت نظافت، با ارتقا دید مراجعه کنندگان و مسافران نسبت به سیستم مدیریتی، نقش موثری در افزایش بهره وری خواهد دشت. 

ویژگی دستگاه های اسکرابر صنعتی

اسکرابر ها دستگاه هایی مکانیزه برای نظافت صنعتی می باشند که مجهز به دو مخزن مجز برای آب تمیز و آب کثیف بوده و با استفاده از پاشش آب و سیستم برس زنی تمامی آلاینده های چسبیده به سطوح را نظافت می نمایند. آب آلوده ناشی از شستشو توسط تی و موتور مکنده نصب شده در قسمت انتهایی دستگاه به داخل مخزن آب کثیف منتقل شده و در نهایت سطوحی خشک و عاری از آلودگی ایجاد می گردد. 

مزایای استفاده از اسکرابر ها در نظافت

بزرگترین مزیت استفاده از اسکرابر ها، افزایش سرعت و کیفیت نظافت در مقایسه با شیوه های سنتی می باشد. همزمانی عملیات شستشو و خشک نمودن در دستگاه های کف شوی از دیگر مزایای مهم این دستگاه ها می باشد، زیرا علاوه بر کاهش خطر سقوط در اثر لغزنده بودن سطوح، هیچ گونه محدودیتی در دسترسی افراد به نقاط شسته شده ایجاد نمی نماید. مصرف آب دستگاه های کف شوی در مقایسه با شیوه های سنتی بسیار پایین بوده و از این رو موجب صرفه جویی در مصرف آب شده و دستگاه هایی سازگار با محیط زیست می باشند. این دستگاه ها با کاهش در تعداد نیروی خدماتی تاثیر چشمگیری در کاهش هزینه ها دارند.

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :